Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Heinner márkáról vélemény?...

Saiyan86 kérdése:

Heinner márkáról vélemény? Ajándékba szeretnék venni egy fúrót nevezetesen a "Heinner IMD10 ütvefúró 500 W" gépet. Házkörüli kissebb-nagyobb munkákra alkalmas?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 08:03
 1/3 anonim válasza:
Én is néztem most, black friday alkalmából, vettem is egyet. Ház körüli kisebb munkákra tökéletesen alkalmas, azt tudni kell, hogy hobbi fúró. Nem arra találták ki, hogy egész nap betonba fúrkálj vele, főleg, hogy kis teljesítményű gép. De ház körül teljesen elegendő. Egyébként román cég gyártja.
2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sezlonyrugó válasza:

Egy rendes ütvefúró nem viccből drága. A beton általában kemény. Én inkább vennék egy normálisat. Ilyen fúrókat a teleshopban árulnak. :) Csak arra jók, hogy kidobd őket a p....ba

De ha csak azért veszi meg valaki, hogy "legyen", akkor tökéletes

2014. dec. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Józan Paraszt ***** válasza:
Én dekopirfűrészt vettem 5300-ért(heinner)1.használatkor eltört a fűrészlap vezető görgő.Mondjuk kicserélték az egész gépet kb 1 hét alatt.24 hó gari van rá.A motorja erőss,csak az anyag gyenge aminek erősnek kéne lennie.Lehet egy makita 16 ezerért jobb választás egész életre.Most már ez marad 2 évig,vagy amíg bírja.
2015. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!