Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Straus austria kompresszor?

Straus austria kompresszor?

Figyelt kérdés

érdemes megvenni, tapaszalatok hobbim a régi motorok felujjítása csak magán célra szal nem ipari kinéztem egy kompresszort amit megvennék de nem ismerem a márkát a neten pedig elég vegyesek a vélemények.

[link]



2014. dec. 9. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Straus fúrógépem volt és alig használtam, de egy nagy hulladék az egész. Csak azért vettem mert nem volt jobbra pénzem de már úgy vagyok vele hogy inkább ne legyen szerszámgépem, de gagyit többet nem veszek.
2014. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

esetleg ez a kompresszor?

[link]

2014. dec. 9. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a két kompresszor szinte teljesen egyforma. Ilyenkor azt kell nézni, melyikre van több garancia, melyiknek van elérhető közelségben szervize. A Strausnak lényegesen több a légszállítása (ha valós az adat), ez erős légkulcs, vagy más komolyabb gép használatánál fontos lehet.
2014. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2014. dec. 10. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, ez már elég bivaly kompresszor. Mit akarsz vele működtetni? Légkalapácsot? :)
2014. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
légkulcsot homokfúvot pneumatikus csiszilot festékszórót stb a szokásos műhely cuccokat :D ezekszerint az utolsó lessz a jóóválasztás??
2014. dec. 10. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a légszállítás alapján, az tudja a legtöbbet. Ez már inkább ipari jellegű, de legalább nem fog elfogyni a levegő amikor csiszolsz, vagy fújsz.
2014. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!