Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagyon zajosak a kompresszorok?

Nagyon zajosak a kompresszorok?

Figyelt kérdés
Üdv! Kompresszor vásárlásán gondolkodom és az egy dillemma hogy a garázsom egy panel tömb alján van. Ritkán festenék vele és az autó kerekek kifújása, kerékpároké sem mindennapos, levegővel tisztítás adott esetben. De ezek az alapgépek is 97 decibel zajszint körül üzemelnek. Nappali időszakban mennyire zavarná ez a szomszédokat?

2014. nov. 15. 23:15
 1/3 anonim válasza:
56%
Szerintem annyira nem zavarná őket, csukott ablakon keresztül nemigen lehetne hallani...
2014. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is önmagában a hang, hanem a membrán monoton rezgése olyan érzetet fog kelteni a garázs felett lakóban, mintha a szomszéd mosógépe centrufugálna.
2014. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló ez dugattyús lenne, nem membrános mert olajos, de teljesen mindegy, ugyanúgy hangos:) Igaz hogy a plafonon van egy jó vastag szigetelés, de nem tudom mennyit fogna vissza a hangból. Szerintem nappal belefér, de mégis dilemma, az a gáz ha megveszem és jönnek majd szólni hogy hangos.
2014. nov. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!