Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehetséges-e, hogy a CO huzal...

Lehetséges-e, hogy a CO huzal vezetőspirál mellé fűzése csak a tekercs fele után tűnik fel bárkinek is?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy tanfolyamon én cseréltem huzalt, és a 15kg jó 2/3-a lement, amikor másvalakinél elakadt, és a mester észrevette, hogy nem a vezetőspirálban fut a huzal, hanem mellette. Azt nem tudom, hol mellette, már rakták össze a kábelt, amikor odaértem. Pár hülye azt hiszi, én fűztem mellé. Zökkenőmentes befűzés volt, semmi akadás, simán átment az áramátadón is, természetesen. Nyilván szerintük csak ezt állítom, jobb érv kell. Kipróbáltam újrafűzve is, ugyanolyan volt a huzaladagolás, mint előtte bármikor. Egyáltalán lehetséges, hogy 10 kiló huzalt elhegesztünk, semmi gondunk, gyönyörű varratok születnek (eh, többnyire elég szépek), és nem tűnik fel semmi? Jönne egyáltalán a huzal? Mivel bizonyíthatom világosan, hogy nem én csesztem el? A munkakábelen semmi sérülést nem fedeztek fel.

2014. dec. 11. 16:16
 1/1 A kérdező kommentje:
*kipróbáltam újrafűzve is=most, miután javították
2014. dec. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!