Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szárnyas csavarok gépi behajtá...

Szárnyas csavarok gépi behajtására milyen eszköz létezik?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen fejű csavarok:

SZÁRNYAS CSAVAR

[link]

Van akkus csavarhúzóm, hosszú huszonakárhány fajta cserélhető fejjel. Ilyen nincs benne.


Mivel tudok ilyen fejű szárnyas csavart géppel behajtani?


2014. dec. 25. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
A szárnyas csavart és anyát direkt arra csinálták, hogy kézzel lehessen ki-be hajtani. Ha valaki erre létrehozott gépet, hát úgy kell neki!
2014. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

oké. akkor a helyzetem: nagy méretű növényprés amit oldalanként 6 -6 szárnyas anya szorít. ezt a laza 12 szárnyas fejet kell nekem naponta X alkalommal ki be csavargatnom. csak a ki becsavarás vagy negyd órás művelet.

akkor kell erre gép vagy nem?

2014. dec. 25. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

A szárnyas csavar azért ilyen, hogy kézzel meg tudd húzni, eszközök nélkül. Ezért direkt hozzávaló toldat, vagy kulcs nincsen. Ha erősen meg kell húzni, akkor egy vízpumpafogóval

(papagájfogónak is szokták nevezni) meg lehet húzni.


Ha mindenféle képen géppel akarod meghúzni akkor egy kisméretű kovából amit bithegy toldóval össze lehet hozni azzal a 6lapú kis toldóval. Olyan krovából kivágsz egy akkora darabot, hogy a csavar két szárnya beleüljön a kivágott részbe. Ha jól tudom akkor 13-mas krova a legnagyobb amivel ezt meg lehet csinálni.


De nekem az a véleményem, hogy fölösleges pár csavarhoz ezt megcsinálni.

2014. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ne haraguggyá má rám tesvérem, de ha nincs, akkó nincs! :-D


És ha kicserénéd hatlapfejűre? 10 forinté mekkapod darabját.

2014. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
cseréld le normál hatlapfejűekre,és akkus gép-krova fejjel gyorsan tudod hajtani. A lényeget előttem leírták: Kézhez lett tervezve.
2014. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 supra01 ***** válasza:

Természetesen mindenhez ki lehet találni egy behajtófejet.

Ezt neked kell legyártanod vagy legyártatnod.


Nem tűnik bonyolultnak a dolog, kell egy hatszögletű vasdarab (mondjuk egy behajtószár. Ehhez hozzá kell hegeszteni egy téglalap alakú "zártszelvényt", aminek a mérete olyan, hogy a szárnyasanyára rá tudod könnyedén illeszteni. Behajtópisztolyba befogod és lehet tekergetni. Semmi extra nincs benne. Remélem érthető :D

2014. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még az is megoldás, ha a csavar fejibe fűrészelsz egy hornyot, oszt a normál csavarhúzó betéttel behajtod.
2014. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a behajtó talán segít. Elvileg kampóhoz van, de szárnyashoz is jó.

[link]

2014. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most meg is lehet venni a Lidl-ben.

[link]

2015. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja, mert amúgy marha nagy beruházás venni 100 forintért egy csomó mármilyen csavart.
2015. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!