Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kezdő barkácsolást tanulni...

Kezdő barkácsolást tanulni vágyónak segítség?

Figyelt kérdés

Láttam különféle csizsolókat, fúrókat, vágógépeket, satukat....

Nem tudom melyik érné meg, melyik lenne jó hobbiszintre.

Tudtok olyan oldalakat linkelni, ahol az összes barkácsgép típusait leírják, és hogy mire való? Hobbira melyik lenne a legideálisabb? Esetleg tippeknek és trükköknek is örülnék :)



2014. dec. 30. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Attól függ mit akarsz barkácsolni. Fát, fémet müanyagot, bőrt, gumit, követ, csövet, villanyt, kertet. Vannak alap cuccok mint a "síkító" (sarok csiszoló), fúró gép vagy egy jó csavarbehajtó stb. Egyébként szerintem itt mindent megtalálsz. [link]
2014. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fát! Köszönöm! :D
2014. dec. 30. 17:12
 3/4 supra01 ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, mert nagyon összetett a dolog. Van aki a legolcsóbb gépet megveszi, és azzal barkácsol, értsd, évente 1x elvégez egy nagyon alapvető dolgot, kis keresztmetszetű, puha anyagból. Nem kapkod, nem siet, ráér szép lassan elszöszmötöl.Ezt a legolcsóbb barkácsgép még kibírja és az emberke is meg van elégedve vele.


Szerintem kezdőnek jó megoldás, ha több gépet megnéz típusonként, és a közepes árút választja. Vagy a jobbat közepestől, ha van rá pénze, és ha folyamatosan akar barkácsolni.


Egyébként a google olyan okos már, hogy csak beírod a géptípus nevét pl. dekopírfűrész és az első linkek között ott lesz az árukereső linkje, ami alapján ki tudod választani a neked tetszőt, mert ott meg vannak adva az alapadatok is!


[link]

2014. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem rossz ötlet megvenni a legolcsóbbat, aminek a teljesítménye közepes (másokkal összehasonlítva).

Most így előre úgysem tudod még, hogy milyen funkciókra lesz szükséged és mit mennyire használsz ki. Mire ráérzel a dolgokra, tudni fogod, hogy milyen való neked, és nem sajnálod az elsőkre költött sok pénzt. Az elsők jók lesznek tartaléknak.

2014. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!