Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet egy papír dobozt...

Hogyan lehet egy papír dobozt megvédeni?

Figyelt kérdés
Van egy kártya méretű antik dobozom jó állapotban, amiben egy használati tárgy van, amit gyakran ki-be teszek. Tudom, hogy a dobozon lévő festék iszonyat rossz minőség, mert volt egy másik példány is, és nagyon gyorsan lepattogzik és összekarcolódik. Szeretném megvédeni. A dobozt nem szeretném szétszedni. Csak kívül kell valami lakk vagy fólia. Van valami módszer? Mintha modellezők is szoknának ilyesmit csinálni, hogy ne karcolódjon a repcsijük. Sőt mintha láttam volna egészen modern fújható fóliát is, csak nem tudom az erre való-e? Vagy a másik megoldás valami lakk spré lehet? Csak nem merem kipróbálni, mert félek, hogy az akril például rögtön föloldja, vagy később elfolyik, esetleg nagyon ragacsos lesz tőle. Valaki tud ilyesmire megoldást?

2015. jan. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá könyvborító fóliát. A Tesco-ban és papírboltokban kaphatsz.
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem érted a problémámat :)
2015. jan. 3. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A használati tárgyadat ne ebben az antik dobozban tárold, hanem egy másikban. Ekkor nem kell tovább az antik dobozodat félteni, beteheted a vitrinbe...

Egy papírdobozt úgy lehet a legkönnyebben megvédeni, ha nem használod, hanem beteszed a vitrinbe!

2015. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarom leírni, hogy miről van szó, de sajnos muszáj használnom, azért tettem fel a kérdést, és kérem csak a kérdésre válaszoljon, aki tud
2015. jan. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!