Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet Pécsett transzfer...

Hol lehet Pécsett transzfer papírt kapni? Sehol nem találok!

Figyelt kérdés
Olyan papírt amit pólóra rá lehet vasalni. Már néztem az Eszterláncban, Media Marktban, Pirexben, fotós boltban, Edigitalban, a másik kreatív boltban, de sehol sincsen vagy csak nagyon ritkán (azaz szinte soha)

2015. jan. 5. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Művészellátót próbáld meg (azt hiszem van a Xavér utcában és a Kereskedők Háza aljában is), de szerintem jobban jársz ha elviszed a mintát a Dekorsprinteseknek és Ők megcsinálják neked. Nagyon ügyesen dolgoznak és árban is korrektek. Nekem valami négy-ötezer körüli összeg volt, két pólóra szöveges logót nyomni két helyre úgy, hogy én vittem a pólót. Ráadásul léggé szivatós minta volt, apró, vékony betűkkel.
2015. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!