Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül mostanság a...

Mennyibe kerül mostanság a kötőfonal, és a kötőtű? Egy meleg, férfisálra kb . hány deka fonal kellene?

Figyelt kérdés
Nagyon régen kötöttem,és már gőzöm sincs az árakról. Kb mennyiből jönne ki egy fekete férfisál? Nem a legdrágább fonalból. Hol érdemes venni, ahol olcsó?
2010. febr. 5. 16:05
 1/5 anonim válasza:
Hát nemtom, csak akkor éri meg az egész, ha nagyon fontos az hogy te csináltad, vagy a magad szórakoztatása kedvéért, mert amúgy egyáltalán nem éri meg az egész. Iszonyat drágák a fonalak (amikor utoljára néztem 800-1000 ft határa csillagos ég), és az igazat megvallva nem tudod kimosni, ill kimoshatod, de akkor szétnyúlik mindenfelé. Egy sálhoz legalább2-3 kellene kb, de majd valaki hátha pontosabban tudja.
2010. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Müllerben vannak fonalak 2-300.- Ft-ért is.Lehet mosni is a kötött sálat,csak fektetve kell szárítani,és a kötésmintát jól megválasztani.Az anyagsükséglet függ a sál szélességétől és a hosszától is.Általában 3-4 db kell.
2010. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2013. december van, kérdést jó 3 éve tették fel.

Kirakatot nézve horror árak vannak.

Jó idelye turizok, ha van olyan kötött pulcsi amit bontani lehet, veszek belőle. Most van elkezdve egy mellény, ahogy bontom, úgy kötöm.

Férfisálnak 500 Ft / gombolyag, 2 elég, nem olcsó, de nem vészes. Annak újat vennék.

A kötőtű is kb 500 körül van.

2013. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Igen,régi a kérdés:)Már el is felejtettem...

De jó tippet adtál, használt cuccot lebontani,abból újat kötni...

megy a zöld kéz neked!:)


lehet hogy már kötni is elfelejtettem azóta se kötöttem...

2013. dec. 9. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Jut eszembe, van 5 éve kb narancssárga zsenilia pulcsit " filler " áron elhozhattam. Szép L - es méret volt. Nővérem nagyon örült neki. ( 300 Ft - nál nem volt több szerintem 40 dkg ammá jóóó )

Elöl vágás volt. Azt csak így bontani, újat kötni....

Wc papír gurigából körmöcske készült. Szarvacska néven is ismerős lehet. Több db - ot csináltam.

Utóbb 1 ffi pulcsit bontani, de " paradicsom " stb kötözésre... mé vegyek másik madzagot??

2013. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!