Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha bezárom az ajtót és benne...

Ha bezárom az ajtót és benne hagyom a kulcsot, akkor valóban nem lehet kívülről sehogyan sem kinyitni?

Figyelt kérdés
Persze ha berúgom, akkor kinyílik, de ezt az esetet leszámítva. Jó módszer ez betörő ellen?
2010. febr. 6. 18:32
1 2
 1/13 Kankalin ***** válasza:
100%
Ajtaja válogatja. A miénk pl. biztonsági záras, de ha be is zárom és bennehagyom a kulcsot akkor is ki lehet nyitni a másik hozzávaló kulccsal kívülről. Ha rosszul vagyok és nem tudok elmenni az ajtóig be tudjanak jönni.
2010. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kankalin ***** válasza:
88%
Úgyhogy nem igazán
2010. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, én is így szoktam, de egyébként betörőbiztos módszer kevés van. Nem kell berúgni, befeszíteni halkabb :D
2010. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%
ha függőlegesen hagyod benne a kulcsot akkor könnyebben be tudják lökni kívülről, ha vízszintesen akkor szerintem nem .. :) én mindig elforgatom, de tény hogy feszítés ellen nem ér semmit .. :):)
2010. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
Igaz!!!
2010. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A miénket ki lehetett nyitni kívülrős a bele való kulccsal, akkor is, ha belülről benne volt a másik kulcs. De a zárnak nem tett jót, tönkrement... Valószínű, hogy zárja válogatja...
2010. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
igen, zárja válogatja.. nekünk meg nem nyílik ha belül benne maradt a kulcs :)
2010. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nálunk ha függőlegesen van benne a kulcs, akkor simán kilehet nyitni, vízszintesen viszont nem, ezért mi mindig elforgatjuk a kulcsot:)
2010. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 6. 20:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bezárod az ajtót, és benne hagyod a kulcsot, akkor kívülről nem lehet KULCCSAL kinyitni. A betörők viszont általában nem lakáskulccsal próbálkoznak, szóval velük szemben hatástalan. Ezzel a módszerrel csak olyat tudsz kizárni, akinek van kulcsa a lakáshoz, és szabályosan próbálna bejönni.
2010. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!