Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit csináljak? Régi panel...

Mit csináljak? Régi panel ablakunk van. Az erkélyajtó és az ablak résein nagyon jön a huzat!

Figyelt kérdés
Vettem már többször ezt a odaragasztható csíkot, de az mindíg felválik, ha csukódik nyílik az ajtó, ablak. Ti, hogy oldottátok meg?
2010. febr. 9. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy profi ablakszigetelés segíthet, vagy még az sem. Én két éve megcsináltattam szilikongumis szigeteléssel, három helységet úgy emlékszem 40 ezerért, de sajna az erkélyajtónál nem ér semmit, annyira el van vetemedve.
2010. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 9. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

mi ezt a megoldást választottuk.

2010. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és pesti:)
2010. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, ez pont az, amit az első válaszban írtam..
2010. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nincs más, mint a csere. Mi nem panelban, hanem téglában lakunk, igaz ez is házgyári lakás, nálunk a bejárati ajtó olyan, hogy le van szigetelve, de még egy süni is átfér alatta, nemsokára reményeim szerint meghozzák a szép új műanyag ajtót.

Sokba kerül, de megéri.

2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyedben én is lecserélném. Az a legbiztosabb megoldás. Ma már viszonylag jó áron lehet kapni normális nyílászárókat.
2010. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 9. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség,de nálam bejött.Szerintem rakjál oda valami plédet,vagy párnát,s tömködd be valahogyan.Persze ha csak nem minden oldalából jön a hideg,mert akkor tényleg csere.
2014. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!