Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol szökhet el a levegő a...

Hol szökhet el a levegő a hidroforból? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már többször előfordult velem, hogy gyakran bekapcsol a hidrofor és ilyenkor levegőt nyomok a tartályba egy autópumpával. A múltkor meguntam és szétszedtem a hidrofort. Megnéztem a tartályt is, nem volt víz benne, így arra gondoltam, hogy a gumi nincs kilyukadva. Ismét levegőt fújtam bele, gondoltam kitart egy ideig. Azóta eltelt egy hét és ismét 2-3 másodpercenként kapcsol be. Megütögetem a tartályt és ismét tele van vízzel, pontosabban nincs levegő benne.

Ilyenkor hol szökhet el a levegő? lehet a szeleppel van gond? Lehetne a szelepet cserélni?



2015. febr. 12. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a szeleppel van gond. Ugyanaz a szelep van benne, mint az autógumiban. Gumis, autósbolt, homasita, s a többi. Kell egy szelepbetét, egy felnibe húzható szelep, valamint egy koronás szelepsapka. Az utóbbi kettőt összetekerve kapod a szerszámot. Kb. 250ft.
2015. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!