Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudom felszerelni a...

Hogyan tudom felszerelni a mosógépszifont ha ugyanakkor a falba bedugható része mint a falban lévő cső?

Figyelt kérdés
Sajna a házam előző tulaja olyan kiállást csinált a mosógép szennyvízlefolyójának, hogy csempe szinten levágta a 32mm-es csövet és "szépen" körbevakolta. A mosógépszifon is 32mm-es. Próbáltam melegíteni a szifon végét és úgy beerőltetni, de ez nem járható út. Hogy lehetne megoldani?

#mosógépszifon
2015. febr. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
pvc csőnek a toldó részét levágod~10 cm v amennyit igényel de lehet kapni 32röl szükitőt is...
2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy oldalon bevágni fémfűrésszel addig, amíg be kell mennie a helyére. Utána szilikon tömítővel lehet tömíteni.


A másik lehetőség, hogy keresel olyan PVC csövet, aminek a belső átmérője stimmel.


[link]


Egy alkalmas darabbal össze lehet kötni a kettőt.

2015. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek a megoldások bírni fogják a víznyomást is ami a mosógépből a szivattyúzáskor kijön?
2015. febr. 16. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A beragasztott MŰ1 cső biztosan, de a felréselt szifon is, mivel az is be van ragasztva.
2015. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez mind gányolás.
2015. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban, ez gányolás.

A helyes megoldás:

Kibontasz kb 20cm-es részt (egy csempe) Elvágod a csövet, teszel rá egy irányfordítót (karmantyú) és olyan könyökkel állsz ki, amibe bele lehet csatlakoztatni a szifont.


[link]


[link]

2015. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!