Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes megvenni az alábbi...

Érdemes megvenni az alábbi szerszámkészletet? Vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen lehet, árban nagyon jó, de valahogy gyanús nekem... Vett már valaki ilyet? [link]

2015. febr. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A "svájci minőség, német precizitás" benyögésük kissé vicces. Egy barkács minőségnek elmegy. Ha igazi germán minőséget akarsz, az sokba kerül, és Hazet névre hallgat. Mondjuk egy profi, üres koffer is többe kerül ennél, ebből lehet következtetni...
2015. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom, hogy gyanús. Ezzel a marketing dumával, ami van a termék mellé, bizony nem az ipari felhasználókat célozták meg... nekem inkább az jön le, hogy gyanútlan mazsolát keresnek, aki a reklámtól elájulva, lassan leszálló rózsaszín köddel, és nagy adag boldogsághormonnal birtokba veszi a cuccot, ami jaj, de olcsó volt. Aztán jön a meglepi és a kiábrándulás, amint munkára kéne fogni a csilli- villi készletet.
2015. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutatós, de dolgozni nem venném meg. Normális, minőségi szerszámokból ez a szett jóval 100e. felett van.
2015. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincsenek szerszámaid, akkor otthoni célra érdemes lehet megvenni, mert kb minden van benne.
2015. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csabesz80 ***** válasza:

Én látatlanba nem venném meg, mert barkács szerszámok közt is van amit jó és szinte lehetetlen használni.


Pl óriási különbség van egy barkácsáruházas olcsóbb kombináltfogó és pl aközött amit a Lidl néha árul. Egyiknek nekem még a markolata is csúszkál, a Lidlét pedig mondhatjuk "félprofinak" is. Sajnos csak bizonyos heteken kaphatóak szerszámot ott, de én azt ajánlanám neked. (én máshol már nem is veszek szerszámot)

2015. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Barkácsolásra, ház-körüli kisebb nagyobb munkákra kéne, vannak minőségi Bosch és Makita elektromos szerszámaim, viszont a kézi szerszámaim elég össze-visszák (úgy értem, hogy van köztük régi ócska rozsdás, stb...). Ezért gondoltam, hogy beújítok valami komplett egységes készletre, de ez túl olcsó, túl szép, hogy igaz legyen, úgyhogy inkább hagyom.
2015. febr. 20. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:

A régi rozsdás szerszám tovább fog ám tartani mint bármi ami ebben a bőröndben van:)

Egyébként tényleg a Lidl-ben szoktak jó minőségű cuccokat adni olcsón, csak ugye azt lesni kell mindig:)

2015. febr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért ne várj csodát, bár nem tudom hogy manapság milyen árakban mozognak a szerszámok. Nekem olyan szerszámaim vannak amiket még fater meg nagybátyám anno a múltrendszerben a műhelyből összebugázott ahol dolgoztak, átlagéletkoruk a szerszámoknak szerintem már 40-45 év körül van, de a mai napig szerszámok. Többsége BETA, meg a PRECIZIOS feliratú villás és csillagkulcsok stb. OLX-en meg Jófogáson szoktak árulni régi szerszámokat, szerintem ott nézegesd őket.
2015. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!