Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beszereltem egy mosogatót,...

Beszereltem egy mosogatót, folyik a szennyvíztalálkozásnál, betekerhetem szigszalaggal?

Figyelt kérdés
Először csináltam ilyet, a csövek mérete a szennyvíznél nem jó, úgyhogy betettem egy kisebb csövet a két azonos közé, szorul is, de ereszt rendesen, ha alaposan betekerem szigszalaggal, az jó megoldás?
2015. febr. 23. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem véletlenül van olyan szakma,hogy vízvezeték szerelő...
2015. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze, tudom, de sajnos most nincs pénzem szerelőre, horror áron dolgoznak, és eltört az előző garnitúra.
2015. febr. 23. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt nincs víznyomás ,és tökéletes betekerés ,átmenetileg így is lehet .
2015. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmire sem jó.
2015. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem lesz az jó...mindig ereszteni fog! A mekeg víztől megnyúlik a szalag,a mosogarószer oldja a rajta lévő ragasztót,közé megy a kosz...stb.

Akkor inkább ragaszd össze,5~600 körül lehet egy kis tubus pvc ragasztó.(de elótte tisztítsd meg!)

2015. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 es kétlem én azt hogy semmire sem jó.Jó szoros rátekerésnél ki van zárva ,hogy a víz alájusson.Itt sosem fog olyan hosszan folyni a meleg ,vagy forró viz,hogy ez hatással legyen a sz,szalagra .Ennél kényesebb helyeken is alkalmaztam más szig.szalagot .Azért 3 x tekerd rá körbe .
2015. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vágj pamut anyagból egy kb 1 méteres csíkot (2-3 centi széles), a szivárgás helyét töröld szárazra, kend körbe fürdőszobai szilikonnal, és tekerd körbe jó szorosan a vászoncsíkkal. Hagyd 12-18 órát száradni, és utána tekerd körbe szigszalaggal. Többet az életben nem fog folyni.
2015. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A ragasztó azért nem igazán előnyös, mert sosem lehet tudni, mikor kell szétszedni. Amit az előbbi hozzászólásomban javasoltam, bármikor le tudod tekerni.
2015. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 puritan ***** válasza:

A szigetelőszalag tökéletes! Több rétegben, jó szorosan kell betekerni, hogy kicsit nyúljon a szalag, akkor fölveszi az alatta levő csőösszetétel, egyenetlenség formáját.

Nem árt annak semmi, sem a meleg, sem a mosogatószer.


Ha nem sikerül, vagy szét kell szedni a csövet, le lehet tekerni, vagy egy éles késsel levágni.

2015. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!