Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A képen látható szerszámkészle...

Krisztian9700 kérdése:

A képen látható szerszámkészletet mire lehet használni? A képi jelmagyarázat tiltja a gépi dugós kulcsok levegőkulccsal történő alkalmazását.

Figyelt kérdés

Sőt még racsnis kulccsal és nyomatékkulcssal is tilos használni. A gyártó nem adott magyarázatot. Barátaim tanacsára most Öntőformának használom.


[link]



#barkácsolás #szerszám #Tony #dugóskulcs #racsniskulcs #king-tony
2015. márc. 12. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tiltjak a racsnival valo hasznalatot, inkagbb azt tiltjak, hogy a racsnival kalapalj barmit.
2015. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 schocko ***** válasza:
Szerinterm az x-ek nem a tilalmat jelölik...
2015. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit fura a megnevezese, "impact standard", ezek ellentetek, az impact-eseket lehet levegokulccsal is hasznalni, nagyobb nyomatekot birnak a standardoknal.
2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent 4412mp-re rakeresve ezt "gépi dugókulcs készlet"-kent hirdetik, igy szerintem levegokulccsal biztos lehet hasznalni. Amit meg geppel lehet, azt racsnival is lehet.
2015. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelöli mihez használható,ráadásul örök garanciás termékek.
2015. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek mindent kibírnak! Pár éve a kuplungcserénél egy ilyen 19-s fejet bennefelejtett a szerelő a kocsiban,majd' fél év múlva fedeztem fel. Azóta pár komolyabb használata volt(több,mint egy méteres toldó csővel leszakítottuk a négyszöget a szárról)de a fejnek semmi baja.
2015. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Az X nem húzza át az ábrákat.
2015. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 electroman75 ***** válasza:

Szerintem meg pont azokat jelöli amire lehet használni őket.

A tiltást a piros x jelöli ami át is húzza a tiltott funkció ábráját. Viszont ha te öntőformának(fémhez) használtad a kulcsfejeket, lehet hogy pont te b.s.z.tad el őket a melegítéssel.

2015. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezek kimondottan gépi dugókulcsfejek, melyek nagyobb nyomatékot képesek elviselni a kézi fejeknél. Az "X"-ek itt olyanok, mint a beikszelt opciók, tehát ezekre alkalmas...
2015. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Szerintem hibás matrica.

Ezek tiltó jelek.

Nekem a kézi készleteimen ugyanezek vannak.


[link]

[link]

[link]

2015. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!