Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PARKSIDE termékről valakinek...

PARKSIDE termékről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
1350 Wattos Parkside falhoronymarót érdemes venni? /22 ezerért?/ holnaptól árulja egy áruház...
2015. márc. 29. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy élelmiszerlánc "sajátmárkás" terméke nekem is van itthon néhány belőle. A minőséggel nincs gondom, csak azzal, hogy szinte semmilyen támogatás nincs hozzájuk. A rezgőcsiszolóhoz csak annyi csiszolólapom van, amennyit a vásárláskor vettem, mert azóta se látok egy üzletükben se pótlapokat, még jó hogy vettem egy külön dobozzal amikor árulták. Az akkus csavarozójuk is tökéletesen működik, de bizonyára dobhatom ki ha az akksija tönkremegy, mert ahhoz se lehet kapni semmit.


Ellenőrizd, hogy a maró kompatibilis-e más szerszámokkal, és ha igen akkor nem lesz gond vele.

2015. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Bameg, már megint a diszlexia!


Na szóval nem fahoronymaró, hanem FALhoronymaró.


Úgy gondolom azzal nem lesz gond, mert a tárcsák általában jók minden géphez...

2015. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem is a tárcsáktól félek...a géptől....
2015. márc. 29. 08:23
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Mint írtam korábban, a gépekkel nekem még nem volt bajom...
2015. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
A Lidl szokta ezeket árulni. Barkács felhasználók részére készül ugyan, de ebben a kategóriában a barkácspiacon hömpölygő gagyiáradat átlagánál lényegesen jobb gépek. Azért ha maszek villanyszerelő vagy, napi tizensok órában, ne ezzel indulj el dolgozni.
2015. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat....de 10 órakor a Lidl-ben már nyoma sem volt a gépnek....az üzletek nem rendelkeznek telefonnal nehogy lehessen érdeklődni, hogy hol lehet kapni....és az akció egész héten tart.....
2015. márc. 31. 07:51
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Reklamálni kell az ügyfélszolgálaton. Ha meghirdette a multi, alapvető elvárás, hogy ott is legyen a polcon! Szokott ilyet csinálni a Lidl, hogy a több ezres példányszámban megjelenő újságban ordít az akciósan kapható (és a barkács kategóriában tényleg a jobb minőséget képviselő) Parkside gép, aztán eladó ismerősöm a helyszínen közli velem, hogy már reggel elfogyott, mert négy darab jött belőle. Ez nem tisztességes szerintem, viszont amikor megreklamáltam a dolgot, az ügyfélszolgálatuk megoldotta a problémámat, hozatott az adott áruházba kívánt gépből, kimondottan az én részemre. Erről az oldalról viszont mégis korrektnek mondható a dolog.
2015. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a barátságos és független ügyfélszolgálatot felhivtam....ahonnan közölték, hogy "sajnos" nem tudnak segiteni....na ennyit a Lidl-ről nem megyek oda többet...
2015. ápr. 2. 15:33
 9/14 Csabesz80 ***** válasza:
44%

Ez ilyen, sokan tudják hogy ilyen árban ezek a legjobb gépek. Én is csak onnan veszek, de arany szabály hogy akció napján nyitásra kell menni, akkor biztos kapsz. Ja és most az akció hétfőn kezdődött.


Készlet mindig van, de hamar elkapkodják ami nem csoda.

2015. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
47%

Én akkus fúrót tervezek venni, de egyik ok, ami ellene van, hogy csak egy akkuval van, és kérdés, hogy valóban lehet-e kapni pótakkut! Mert ha tönkremegy, ki lehet benne cserélni a cellákat, ne m amiatt, hanem hogy felváltva is lehessen használni/tölteni! Csomagoláson rajta van, hogy rendelni lehet, ügyfélszolgálattal fel kell venni a kapcsolatot. Nemrég vettem akkus gravírozoót, érdeklődésképpen rákérdeztem a pótakkura, még mindig válaszolnak :(

Ellenben találtam neten egy oldalt, ahol Parkside pótakkukat lehet venni, de pont ahhoz nincs. illetve kérdés, hogy a jelenlegi fúróhóz is milyen való.

Egy szó, mint száz, minőségéről eddig mindenki jókat mondott, olyanok is, akikről tudom, hogy adnak am inőségi cuccokra

2016. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!