Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PARKSIDE termékről valakinek...

PARKSIDE termékről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
1350 Wattos Parkside falhoronymarót érdemes venni? /22 ezerért?/ holnaptól árulja egy áruház...
2015. márc. 29. 07:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Látom itt jártak a hódolóim. Dicsérni mertem a Lidl cuccát.

:D

2016. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Állítólag az Einhell márka utánzata a Parkside. Ha valakinek alkatrész, fogyóanyag, esetleg javítási gondjai vannak, akkor érdemes az Einhell honlapján is szétnézni.


A Lidl német oldalán sajnos az szerepel, hogy külföldre nem lehet igénybe venni a webshop-ot.

2016. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ricsi1975 ***** válasza:
Gagyi. Ütvefúró alig bírt 2 hetet otthon használtam"volna"
2018. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mint villanyszerelő kíváncsiságból vettem egy ilyen horonymarót. Egy lakást csináltunk vele eddig. Két géppel dolgoztunk és ez marta ki kb a felét. A végére a korong feladta és két csavar elveszett a gépből, de végülis kibírta. Hobbi célra jó és akár kezdő vállalkozónak is, aki nem akar nagyon sokat hitelezni magának induláskor. Nekem megkereste az árát egy munkán, de nem merném csak erre a gépre építeni a vállalkozást. Ha morzsolódik a fal, akkor gyakran kell vele megállni és kirázni belőle a törmeléket, mert eltömődik és az elszívás megszűnik. Akkor meg fél méter után már nem nagyon látja az ember a falat maga előtt. Mikor nem tömődik el, akkor viszont az elszívás egész jó. Mindent egybe vetve elégedett vagyok vele, tartaléknak jó lesz. Lehet veszek még egyet, ha megint lesz a lidl-ben.
2020. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!