Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Veszek egy asztalt ami méretei...

Veszek egy asztalt ami méreteire majdnem jó nekem, csak alacsony . Ha levágom a lábait és magasabb lábbak pótol akkor meg fog állni?

Figyelt kérdés

Nem fig inogni, összecsuklani ?

Ezt az asztalt szeretném

[link]


2015. márc. 29. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért telefonról írtam.
2015. márc. 29. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Le sem kell vágni, eleve darabokban kapod, neked kell összeszerelni.

Azt ugye tudod, hogy ez nem tömör fa, hanem vékony farostlemez, közte papír merevítés.

Nem egy tartós, masszív bútor.

2015. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van, egyszerűen hosszabb lábat veszel hozzá. (Bár ennyi erővel vehetsz egy neked tetsző asztallapot és ahhoz veszel olyan hosszú lábat, ami neked optimális.)

Amúgy nekem van ilyen asztalom, ha rendeltetésszerűen használják (dohányzóasztal), akkor évek múlva is stabil, jó kis bútor. (De a felülete úgysem olyan nagy, hogy lehetőséged legyen túlterhelni...) - Én virágot, mécsest, vendégváráskor ételt-italt, két-három könyvet, laptopot tartok rajta, arra jó.

2015. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fából készült bútoroknak lehet hosszabbítani a lábát (hosszanti fémcsapolással), de ezt nem. Nekem is volt ilyen dohnyzóasztalom nyír színben, pont 2 év után pattogzódott, púposodott fel rajta a laminált felület. Ez volt az uccsó ikea bútorom. Túlárazott szemét mind.
2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!