Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb ár érték...

Melyik a legjobb ár érték arányú dugókulcs (Crova) készlet?

Figyelt kérdés

Néztem a Beta-kat d azok nem igazán tetszenek.

Talán a Jonnesway eddig a legjobb visznt elég drága


ezt néztem: [link]


2015. ápr. 2. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég meredeken hangzik számomra, hogy egy dugókulcskészlet esetében, arról beszél valaki, hogy "nem tetszenek"... :-)

Dolgozni szoktak azzal, nem haverkodni vele, vagy gyönyörködni benne. Nekem Beta krovakészletem van, 93 részes, és elégedett vagyok vele, szerintem ott van a legjobbak közt. Ha túl narancssárga a doboza (vagy nem tudom mi nem tetszik rajta), akkor tudom még javasolni a Proxxon kulcsokat, havernak van, és ő arra esküszik. A Jonnesway-jal nincsen tapasztalatom. Barkácsáruházas Work-it, Jobi, Yato, és hasonló társaitól óvakodj, nekem volt anno, aztán nekiadtam a gyerekeknek játsszani.

2015. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a múlt hónapban vettem Beta villáskulcsokat ládát fűrészt és csavarhúzóim is beta-k szóval Beta fanatikus vagyok még a motorom is Beta :D

egyszerűen a Beta easy crova nem ragad meg. ha a képen jól látom nem az amit be kell nyomni hogy le lehessen szedni a fejet és alapból ha ránézek valamire akkor ugye egyből van egy véleményem és sajnos ennél nem ragadott meg. a Jonnesway sokkal inkább de még keresgélek. ja és 1/4"-ban gondolkodom :)

2015. ápr. 2. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Több mint 20 éve használok Beta dugókulcs készletet (1/2") közel ipari szinten. Egyedül a racsnis szár kopott el benne, de az is csak most a napokban. Van néhány Jonnesway szerszámom, de jóval gyengébb minőségűek mint a Beta.
2015. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez: [link]

megfelelő lenne nekem? igazából csak az irányváltós rész nem tetszik benne, mert olyat szerettem volna amin egy kis pöcök van amit el lehet fordítani, de ha azt mondjátok hogy ez frankó akkor ilyet veszek. és még olcsóbb is :)

2015. ápr. 3. 10:14
 5/11 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés: A Beta racsni-nál gondolom elég sűrűn vannak a kattanások ugye?
2015. ápr. 3. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj ezzel a fajta irányváltóval sem, az enyém is ilyen. Elég sűrű a racsnizása, meg tudod húzni vele olyan helyen is a csavart, ahol csak nagyon kevés mozgási lehetőséged lesz.
2015. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszönöm a segítséget :)
2015. ápr. 4. 10:30
 8/11 anonim válasza:
A Ks tools jelenleg európában a legjobb ár-érték arányú dugókulcs készlet.
2017. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15 éve foglalkozok szerszámokkal, a beta easy az nem véletlenül nem csak Beta néven fut, én nem venném meg, max otthonra, oda jó. A proxxonok azok talán a legjobbak ár-érték arányban. Ha dolgozni kell akkor Gedore.
2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az eltelt két év alatt csak vett már valamilyent :)
2017. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!