Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A "Möller" dugókulcs készlet...

A "Möller" dugókulcs készlet milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nem csúcskategóriás, de nem is gagyi dugókulcskészletet. És találtam 108db-os dugókulcskészletet 10.000Ft-ért. Ezt autószereléshez szeretnék használni. Minőségileg milyen? Megéri?
2014. jan. 9. 18:38
 1/10 Gábor t ***** válasza:
Én még erről a márkáról nem hallottam de attól még lehet jó .Ha meg veszed, és esetleg valami a készletből nem bírja ,tönkre megy azt később , egy szerszám boltból tudod pótolni.Másik fajtával. Dugókulcsból meg sok másból proxxont használok , mert elég jó minőségű,de sokkal olcsóbb mint a vetélytársai , de ekkora készletet ennyiért én megvennék.
2014. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno Topexet vettem huszonegy-két ezerért, addig még mindent bírt. Szükségem volt még egy racsnis kulcsra, az is Topex lett, valami 5-6 körül volt csak a kulcs. Lehet én vásároltam drága helyen,de ha egy kulcs fele annyiba kerül mint egy 108db-os készlet.. bár nem ismerem a Möllert meg nem is vagyok otthon a szerszámpiacon :)
2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán vettem anno, a Kőbányai úti piacra kellett érte kimennem. A 21 éves kocsimat szedtem szét vele, nem egy dugófejet kellett utólag pótolni. Elég puha anyag, sajnos egy erősebben berohadt csavar képes a dugófelet elnyalni. Racsnis része teljesen jó, T szárat eddig nem sikerült eltörni. Mai fejemmel egy inkább minőségibb cuccot választanék, Fortum, extol. Ha nem zavar, hogy esetleg egy-két dolgot pótolnod kell, illetve ritkán használod, akkor javaslom csak.
2014. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem veszem meg :D Igazából elég "sűrűn" használom a mostanit is (régi kék fémdobozos) Csak az már elég régi és ki vannak kopva a fejek.
2014. jan. 9. 20:18
 5/10 Szaki_1986 válasza:

Apósommal sokat megnéztünk. A Jófogáson találkoztunk a Mölerrel is, de túl szép hogy igaz legyen ennyiért.


Végül az EGA mellett döntöttünk, mert a sarokcsiszolóm is ettől a webáruháztól jött és a kiszolgálással nagyon meg voltam elégedve.


Ezt választottuk: [link]


De volt kisebb is, ami olcsóbb lett volna. Viszont nincs benne annyi minden.

2014. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Otthoni barkácsoláshoz, időnként egy olajcseréhez, stb-hez elég.


Az említett kék dobozos sokkal jobb minőségű, nekem is az van, igaz, eddig a 17-es és a 19-es dugót, valamint a racsnis kart kellett cserélni benne, de a készlet bő 20 éves, és pár évig motorszerelésből éltem, és napi szinten használtam. Egy-egy dugókulcs pótlása 500 Ft körül van jó minőségű darab esetén, én inkább pótolgatom egyesével, mint hogy vegyek valami teszkósat, lekvár anyagból, amit egy meghúzott csavarral el lehet nyalni.

2014. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 6string válasza:
100%
Szerintem ne vedd meg mert én már belefutottam a németes nevű kínai MÖLLER minőségbe... Több vele a bosszúság mintha vennél egy drágábbat ami használhatóság szempontjából ér is valamit!
2014. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rozsdásodik, a dugókulcsok holtjátéka a csavaron sokszor a megszokott kétszerese. A racsni gyenge a toldószárak képesek tengely irányban elcsavarodni. Ahogy az örök közhely mondaná, dobálózni megfelelő, szerelni nem szabad vele.
2017. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sz@r
2018. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2019. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!