Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűnyírómotort mire tudnék...

Fűnyírómotort mire tudnék használni? Összegyűlt már 4db mert mindig vettem ha sokszor nem indult el csak lassan (valszeg szénkefe vagy kondi bajuk lehet) de lusta voltam megcsinálni mert pár ezerrel drágábban tudtam venni újat.

Figyelt kérdés
Nem nagyok, 3db 1000w-os és 1db 1200w-os. Kidobni nem akarom őket de valamit kezdeni kellene velük mert csak foglalják a helyet ... Pl asztalikőrfűrésznek jó? vagy milyen ötletetek van? thx

2015. ápr. 2. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Add el a Vaterán.
2015. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
többe kerül a póstaksg majdnem mint amennyit kaphatnék értük, ezek olcsó nónémek...
2015. ápr. 2. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
óh, az együtt már 4200W, azzal már lehet kezdeni valamit.. :) kútfúrót csinálhatnál nekem belőle...
2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ ha mindenki poénkodva szólna hozzá mint pl:Ön, akkor elég sok értelmes spam lenne :) de talán lesz majd értelmes hozzászólás is mert az első ugyan nem adott ötletet de legalább jó tanácsot igen! Nem hiszem, hogy csak nekem van otthon párdarab fűnyíróm kis hibával amivel nem tudok mit kezdeni, mert ha meg is csinálnám őket akkor is mit kezdek annyival, hisz amit ráköltök annyiért talán el is tudom adni...
2015. ápr. 3. 15:12
 5/10 anonim válasza:

Csinálj belőle GoKart-ot ha ez elég ahhoz :D.

Vagy add el egy közeli ismerősnek.

2015. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
óóóóó tényleg, egy fasza kis gokart, ami húzza maga után a hosszabbítót! Ez egy remek ötlet!!!
2015. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na jah, majd rakok rá napelemet! Tiszta haszon :)
2015. ápr. 8. 13:58
 8/10 puritan ***** válasza:

1. Hirdesd meg a jófogáson, és add el óccsó pénzért. Nem kell posta, jöjjenek érte.

2. Keress egy ezermester havert, aki egy-két sörért kicseréli benne a szénkefét, egyebet... Utánna add el kicsivel drágábban.


Kérdés:

Ha lusta voltál megkeresni a baját, és megcsinálni, akkor mire alapozod, hogy később jó lesz valamire? Azzal is munka van.

2015. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valamit javítani vagy mást csinálni belőle nem ugyan az, én az utóbbit szerettem és szeretem :) olyan külömbség mint pl: mikor nekifogsz egy legó szerű bútornak és örülsz ha a leírás alapján összerakod vagy mikor nekilátsz csinálni fából (persze azért olyanból amin egy ideje nem csicsereg a madár).
2015. ápr. 23. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
nem láttam még szénkefét fűnyìrőban
2015. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!