Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a velemenyetek errol? (...

Mi a velemenyetek errol? ( eleg nagy dilemmaba vagyok . )

Figyelt kérdés

Nos en eleg gyakran szoktam barkacsolni ( hobbiasztalos ) es tobbnyire fenyfabol (Csak neha fembol ). Azt szeretnem kerdezni , hogy :


[link]

VAGY

[link]


Ezekkel lehetne nyugodtan hobbi szinten dolgozni ? ( es kulonosen szeretnem ha valaki esetleg a masodikrol irva egy veleemnyt -ne talantant ha valakinek vagy ilyene... )

Elore is koszonom ! :)


2015. ápr. 5. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Einhell-t ne. Akkor mar inkabb Skil, Bosch, Black&Decker, de az Einhell az iszonyu ocska minoseg.
2015. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég gyenge gépek, keveset bír az aksi. De a Boss se jobb. Ha a saját műhelyedben dolgozol inkább használj vezetékes gépet azok közt találsz jót és megbízhatót. Viszont ha mindenképp akarsz egy jó akkus gépet akkor minimum 18v os legyen, dewalt, makita, hitachi. Ha ezeket drágállod akkor csak legyen a 18v a fő szempont. Nekem volt no name vezeték nélküli fúrógépem de azok közül csak ezek bírták jól.
2015. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért a pénzért már Makitát is kapsz, abból a kisebb teljesítményű is többet ér, mint ebből a nagyobb. Nem beszélve az ipari gépekhez adott 3 év garanciáról.
2015. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :)
2015. ápr. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!