Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tescoban lehet kapni hegesztős...

Tescoban lehet kapni hegesztőszemüveget? (nem pajzsot! )

Figyelt kérdés
Munkaruházatban vagy barkácsáruházban tuti lehet, de olyan helyen nem járok ma, és sürgős lenne, látott már vki a tescoban szemüveget? (esetleg ár?)

2015. máj. 4. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz vegyél egy olcsó napszemcsit ami nem túl sötét. Nem tudom mert csak fúrót vettem Tescóban nem mindegy az sem mekkora Tescó. Amik még a nagyban sincsenek: damil,esőköpeny,cipőkanál tudom mert ezeket már kerestem :-) Én Obiban vettem ilyen szemcsit.
2015. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért napszemüvegben nem hegesztenék.
2015. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tréfarépa válasza:
100%
nemhogy napszemüvegben, de tesco minőségi szemüvegben sem... Ha rám hallgatsz, akkor megveszed a normálisat egy szaküzletben. Hosszú távon jól jársz .... Döntsd el: normális szemüvegre költesz (olcsóbb), vagy majd később szemészetre (drágább)
2015. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ismerve a tecsós cuccok minőségét, én még akkor sem venném fel hegesztéshez, ha kifejezetten hegesztőszemüvegként árulnák. A szemed világa nem játék, és nem is kísérleti pálya, mert visszafordíthatatlan károsodást okozhat ezen a téren bármilyen munkavédelmi hiányosság. Inkább tegyél egy feleslegesnek tűnő plusz kört valamelyik megbízható szerszám, vagy vas- műszaki bolt felé, hidd el, megéri!
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon meg vagyok elégedve a tescos dolgok minőségével.

Nyilván nem csak 1 féle van, és ha 300 ft-ért van hegesztőszemüveg, akkor otthagyom. De vannak ott minőségi dolgok is, ugyanazok a márkák, amik szaküzletben. Csak néha kicsit olcsóbban. Ki kell fogni az akciót. Mert itt legalább van, míg szaküzletben nem jellemző. Pedig a termék ugyanaz. Itt már nem hegesztőszemüvegre gondolok, hanem pl. szerszámgépekre.

A mostani akciósban egy Black and Decker akkus fúró is van. Az árgép kidobja ezt a terméket 14 és 16 ezerért. Az edigitalban 12 ezer. Most a Tescoban 11 ezer. Akció nélkül lehet, hogy itt is 14-16, nem tudom. De erre ne mondja senki, hogy gagyi, mert pontosan ugyanez van máshol is.

Napszemüvegben biztosan nem fogok hegeszteni. Van sötét napszemüvegem, de a napfogyatkozást sem abban néztem...

Egyébként azóta szétnéztem munkaruházati boltok honlapján, és ott is van kínálat, 10-12 féle, az 1000 ft-ostól kb. 5000-ig. De az olcsóbb is megfelel a szabványnak, csak az a csúnya kerek, ami a célnak tökéletesen megfelel, csak hülyén néz ki benne az ember. De van olyan is, ami egy divatos napszemüveg formája, csak megfelelő védelemmel.

Na most ha már Tesco-ról beszélünk, lehet, hogy vannak gagyi dolgok, de nagyon jó cuccok is. Amikor bejött a Tesco Magyarországra, akkor voltak az igazán gagyi dolgai, a kék csíkos gazdaságos termékek. De ma már ezek nincsenek, és a saját márkás termékei nagyon is jók, sőt szinte minden lánc saját márkás termékei sokkal jobb eredményt érnek el a termékteszteken, mint a márkásnak hitt drága dolgok.

10-15 évvel ezelőtt valóban gagyi volt a Tesco, és divat így hívni, pedig ma már nem az. Ez az árakon is látszik. Régen olcsó volt, aztán kb. 2 éve úgy döntöttünk, hogy nem ott fogjuk intézni a nagybevásárlást, mert kifejezetten drága hely lett. (ez nem feltétlenül függ össze a minőséggel, de ha csak a gagyit akarná jó drágán eladni, már rég becsődölt volna).

A ruhamárkáját pl. nagyon szeretem, jó minőségű, szép ruháik vannak, de nem valami olcsók.

Holnap megnézem a szemüveget, és vsszajövök, ha érdekel vkit.

2015. máj. 4. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Tescóban vettem a Black and Decker fúróm és nagyon király és annyiért sehol nem kaptam volna meg. Igaz utolsó darab volt, de nem hagytam ott szerencsére :-) Persze tudom van a párom tesójának Tescó márka fúró na az egy hulladék...
2015. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy te elégedett vagy, természetesen mindenkinek a saját döntése, hogy hol vásárol. A szerszámgép-ről pontosítanék, csak annyit, hogy így az ipari felhasználásra gyártott Makita, Festool, Dewalt, Hilti, szokták nevezni, (bocs, ha valamelyik márka kimaradt, nem fogom mindet felsorolni), a B&D semmiképpen nem az, hiszen a barkácsgépek között is inkább a gyengébbek közé sorolandó. Persze a vasárnapi barkácsolók igényeit kielégítheti. Sárgarépát már én is vettem a tescoban, de a műszaki részlegét inkább csak érdekességképpen nézem meg, hogy nini, ilyen is van...
2015. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nem gagyi a Tesco, én azért vitatkoznék. A Lidl termékei sokkal minőségibbek. A blackanddecker pedig köztudottan az alja a barkácsgépeknek, az utóbbi években már csak a régi, jó hangzású neve miatt veszik meg, hogy aztán rendre csalódjanak. Az eredeti kérdés hegesztőszemüvegről szól, de ahogy elnézem, mindegy, hogy ki mit válaszolna, te olyan elfogult vagy a Tesco felé, hogy akkor is ott vennéd, ha megvakulnál tőle. Én csak remélni merem, hogy átgondolod a dolgot.

A köszörülőszemüveget bármikor megvenném ott, de hegesztőt NEM! Az tényleg nem mindegy!

2015. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őö..csak megkérdem, mivel akarsz hegeszteni? Ívvel, lánggal?

Nem mindegy! (nem véletlenül van a pajzs sem)


Használni is akarod, vagy csak divatozni?

" a csúnya kerek, ami a célnak tökéletesen megfelel, csak hülyén néz ki benne az ember. De van olyan is, ami egy divatos napszemüveg formája"

2015. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!