Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik marokcsavar 6-os...

Létezik marokcsavar 6-os menettel 20 mm-nél nagyobb menethosszúsággal? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Olyan csavarra gondolok, ami hatlapfej helyett kézzel is csavarható műanyag markolatban végződik. Gugliban nézegettem őket, de hatos méretűt eddig max 20 mm menethosszúsággal találtam a termékkatalógusokban, viszont az nekem rövid lesz. Vagy van erre valami megoldás? Kapható valahol esetleg olyan markolatrész, ami szétszedhető, és tetszőleges hosszúságú hatos csavarra rá tudom tenni?

2015. máj. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Míg nem írtam ki ide a kérdést, átlapoztam az egész googlét megfelelő méretű marokcsavar után, de nem vettem észre, utána bezzeg én is találtam több helyen is :-)
2015. máj. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!