Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Most vettem egy 500 Wattos...

Most vettem egy 500 Wattos sarok csiszolot (tescos) 3500 ft. De baromira hangos, mindegyik ilyen hangos? Vagy erdemesebb lenne a dragabb kategoriabol neznem?

Figyelt kérdés
Nem kell nem ipari hasznalatra, csak otthoni barkacsolas felevente ha egyszer hasznalnam :)
2015. máj. 23. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá füldugót is .Legalább igyekszek gyorsan elvégezni a munkát .Ennyi pénzért ne legyen már mindene fullos .
2015. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt sajnalom hogy nem olyan mint a furogep hogy ha csak kicsit nyomom be a gombot akkor lassan forog. hanem ez egybol elkezd maxon forogni :(
2015. máj. 23. 20:43
 3/8 schocko ***** válasza:
Flex az nem fúrógép...
2015. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem elsosorban fa csiszolasra kell, es ahhoz foroghatna lassabban is :D
2015. máj. 23. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szabályozható fordulatosat vettél? Szinte sosem használom teljes gázon, főleg csiszolásnál nem, mert belekap a fába.
2015. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam megveszem ezt az olcsot (3500 ft-ot nem sajnaltam) hogy kiprobaljam milyen. A masik variacio az lett volna hogy megveszem a 15ezerert a masikat es vagy bejon vagy nem. Rosszabb esetben buktam volna 15ezret,igy csak 3ezrert.
2015. máj. 23. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hangos? :-)De hát az egy sarokcsiszoló! Nekem Makita van. Az drága. De hangos az is! :-)
2015. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "gazdaságos" sarokcsiszoló, a Makitához vagy más márkásabb géphez képest extrém hangos. Már új korában is olyan hangja van, mintha darálnának benne a fogaskerekek. Nem is szokta bírni 1-2 hónapnál tovább az intenzív használatot. Mivel garancia van rá, így átlagban kéthavonta új gépet kapok. Már vagy tizenötöt kinyírtam :) Fordulatszám szabályzósból jó választás lehet egy 125-ös Lidl-s Parkside gép. 3 év gar. van rá és nálam már közel 2 éve bírja a drótkorongozást. Egy hátránya, hogy nem lehet fixálni a bekapcsológombját.
2015. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!