Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes bútorfestéket használn...

Érdemes bútorfestéket használnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Halványbarna szekrénysorom van, fa erezetmintás gyárilag ilyen "tapéta" fedi. Na most én fehérre szeretném az egészet változtatni. Mivel azért nem kis munka ezt a 3 elemes szekrényt bútortapétával befedni(ráadásul biztos, hogy iszonyat drága is), arra gondoltam lefestem valami jobb minőségű bútorfestékkel. A kérdésem az, hogy ezen a tapétán, ami eredetileg rajta van megtapad-e a bútor festék? Illetve milyet ajánlotok, esetleg egyéb ötletetek van a szekrényem felújítására?

2015. jún. 7. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tapad meg a bútorfesték az fára lett kidolgozva esetleg papír vagy a tapéta anyagára kifejlesztett festékkel próbálkozz.
2015. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A forgácslapok faerezet mintás bevonata szennyeződés taszító tulajdonságokkal bír, többek között azért, hogy könnyen tisztítható legyen. Emiatt sajnos nem minden festék tapad meg rajta. Mindenképpen érdemes egy takarásban lévő helyén a szekrénynek próbafestést végezni.
2015. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!