Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sehogyse tudom beállítani a...

Sehogyse tudom beállítani a féket. Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nekem, hogy ez a bizbasz a fékpofákat és a feszességet egyszerre állítja. Azzal nincs baj, hogy a fékpofákat beállítsam, de sokkal lazább a hátsó fékkar, mint az első. Szeretném egyformán erősre állítani a karokat. Ha tövig nyomom, akkor talán ugyanúgy fog, de az elején alig húz, amikor a kart indítom! Minden csavart megpróbáltam már, nem értem hogyan kell.


[link]


És azt sem értem egyébként, hogy találták ki azt a baromságot, hogy a szimmetriát a rögzítő csavarral lehet állítani. De mégis hogyan, hiszen a csavart amikor meghúzom, ha ellentartok is mindig elmozdul.



2015. jún. 13. 02:37
 1/5 anonim válasza:

Be lehet azt lőni jól, csak nagyon pepecselős. Nem tudom milyen fék ez, nekem van egy Saccon hátul, és azon külön van a szimmetria csavar.


Én egyébként így éjnek évadján az első tárcsa fékemmel szarakodok, amibe a Tesco parkolóban beleállított valami kedves fiatal egy 28"-as kecskét, és a nyolcast nem tudtam teljesen kihúzni. Most vagy érintkezik menet közben, vagy nem fog. És ott még kisebb a mozgástér mint a abroncsfékeknél.


Kitartás.

2015. jún. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
melyik a legjobb fék, a beállíthatóség szempontjából, amit régi csepelre fel lehet tenni?
2015. jún. 14. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egy dologgal nem lehet két dolgot beállítani, ezért nem értem, hogy mit mondasz. Te hogyan állítanád be? mert nekem nem sikerül, mi a módszer?
2015. jún. 15. 07:13
 4/5 anonim válasza:
A bowdent húzd kijjebb a végén tartócsavarnál, úgy nem fog behúzódni annyira a fékkar.
2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is ezt tettem, de nem működik, tökig ráhúzom, hogy a felnire szorul a a fékpofa, de mégis laza elöl.
2015. jún. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!