Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítesz, szilóplaszt, fugázás...

Segítesz, szilóplaszt, fugázás, hézag tömítés kérdésben?

Figyelt kérdés

Egy 90 fokos sarkot szeretnék szépen ki fugázni, szilikon fugával. Hogyan,mivel szoktátok "kihúzni" a fugát ?

Mondjatok,trükköt,praktikát,fogást,eszközt,stb. hogyan, mivel csináljam,hogy szép legyen és egyenletes.

Eddig így csináltam : Kinyomóval kinyomtam az anyagot végig egy csíkban a sarokba, utána az ujjammal próbáltam végighúzni,"kihúzni" de a többlet anyag mindig rá kenődik (húzás közben) a két oldalsó falra és elég maceráns szépen letörölni a többlet anyagot úgy hogy törlés közbe ne nyúljak bele és ne rontsam el a kihúzott fugát.

Előre is köszönöm a segítséget!



#szilikon #fugázás #szilóplaszt #hézag tömítés
2015. jún. 15. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szappanos víz és kihúzó .
2015. jún. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, van kimondottan sziló lehúzásához való gumilap. Ha építőipari vagy vasáruházban érdeklődsz, biztosan tudnak mutatni ilyet. Azzal a sarkokat tökéletesen egyenletesre ki tudod húzni, ha menne mellé véletlenül, akkor pedig vizes ruhával le tudod törölni.
2015. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. jún. 16. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!