Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fekete hordóban mennyivel...

Fekete hordóban mennyivel jobban melegszik a víz mint zöldben? Kerti zuhanynak kéne.

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban ez biztos.
2015. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán jót akarsz,veszel 2tekercs 3/4"-s slagot,jó a legolcsóbb, tecsós is. Szépen feltekered karikába a hordó környékén,ahol süti a nap. Egyik vége a kútra,a másik a hordóba. Kb egy óra alatt sütösre melegszik benne a víz,felnyomod a hordóba...11től 17-ig 6~7 töltés.

Mi egész nyáron szinte nem is használjuk a fürdőszobát,kint fürdünk. Igaz,csináltam egy tusolófülkét,ponyva az oldalai,így ha este hűvös van,vagy mozog a szél,akkor sincs gond. Valamint én a hordót délután 6körül letakarom egy régi,vastag paplannal,akkor estére sem hül le a víz benne,mi 9~10 között tusolunk.

2015. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja!...és a hordót én "síma"olcsó alvázvédővel kenem le(2~3 évenként),addigraa.z idő leszedi róla
2015. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amilyen az időjárás lehet belerohad a víz :(
2015. jún. 22. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!