Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panellakásba milyen KMT...

Tices kérdése:

Panellakásba milyen KMT (kád-mosdó) csaptelepet ajánlott venni?

Figyelt kérdés

Kerestem az interneten. A márkás csaptelepeket megtaláltam, de KMT típus ott nem jellemző. Tehát maradt a kínai (noname) márkák és persze a Mofém, amire ugye azt mondják, hogy régen jó és olcsó volt, aztán azt is kínában kezdték gyártani, ami egyet jelentett a minőség romlásával. Új információk szerint újra kezdenek feljönni. Urban legend? Most akkor....?

Mit vegyek? Hajlandó lennék többet is fizetni érte ésszerű kereteken belül, de csak akkor, ha tényleg van értelme. Próbáljam meg a Mofém-et aztán majd meglátjuk? Abból is melyiket? Honnan tudhatom, hogy melyik kínai mofém és melyik amelyiket még itt Mo-on rakták össze és jó minőségű? Köszönöm a segítséget!



#panel #fürdőszoba #műanyag #kínai #zuhanyzó #Kludi #Mofém #Csaptelem #kmt kád-mosdó #panellaká
2015. jún. 28. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megveheted a Mofém KMT csapot,ha nincs vízszűrő a rendszeredben,akkor a hagyományos tekerőset(eurosztár) ajánlom.

Ha van vízszűrőd,akkor mehet a Mofém kerámia egykaros is.


Barkácsáruházas bóvli csapot ne vegyél,mert nem csak hogy hamar tönkre megy,de eláztathatod a házat is ha kidurran a flexi bekötője,vagy egyszerűen széttörik a műanyag csaptest a víznyomástól,és emiatt az alattad lakó szomszédok nem lesznek túl boldogok.

2015. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam kínában gyártott mofém csapteleppel. A kínai piacon viszont láttam már mofémként értékesíteni kívánt noname kínai csapokat. Megbízható helyről kell megvásárolni (szerelvénybolt).

Ez alatt a név alatt garantáltan jó minőségű és hosszú távon működő csapteleped lesz. A garanciára nem emlékszem pontosan, de talán még tíz évet is adnak rá.

2015. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyira mindegy komolyan.MI ÖRÜLTÜNK, HOGY KAPTUNK HOZZÁ MERT ELÉG RITKA.
2015. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor megpróbálkozom a Mofém-el! Szép napot mindenkinek!
2015. jún. 30. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvettem a mofém-et. (eurosztár). Felszerelésnél megfeszítettem a zuhanyváltót, azonnal tört. Nem erősen, nem ütöttem, ennyit elvártam volna, hogy kibírjon. Szétszedtem, műanyag belsőt
2015. aug. 24. 10:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Pillanatragasztóval megragasztottam, most jó, de látszik milyen gyenge az oldalirányú feszítésre. Amúgy minden rendben vele, azt kaptam, amit vártam. 13.000Ft. 2015.08.Valakinek talán hasznos
2015. aug. 24. 10:53
 7/7 anonim válasza:

Nem akarok senkit elszomorítani, de nekünk csak rossz tapasztalatunk van a mofémmel.


A kádtöltőnk csapváltója 4 év után tönkrement (5 évig garis). Kicserélték ugyan, de - mint utólag kiderült - a garit ilyenkor nem hosszabbítja a mofém. Az új csapváltó 1,5 évig bírta, a garancia közben lejárt, az ügyfélszolgálat pedig elegánsan azt javasolta, hogy látogassak el a boltjukba és vegyek egy újat.


Ennyit a minőségről és a garanciáról. Mi megbántuk, hogy bedőltünk a mofémnek. A konyhába egy jóval olcsóbb IKEÁS csaptelepet választottuk, ez a mai napig hibátlanul működik és kapásból 10 év garanciát adnak rá a svédek.


No comment.

2017. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!