Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S! Hogyan tudom megjavít...

S. O. S! Hogyan tudom megjavítani a behorpadt ágyat?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy albérletben vagyok és persze a legolcsóbb ágyat veszik ide, ami valami puha fából vagy műanyagból vagy nem tudom miből van és mikor rápakoltam egy egyik oldalra, behorpadt, szó szerint. Most kb az odaszegelt anyagdarab tartja azt a részét az ágynak és nem tudom visszanyomni, mivel alul nem tartja semmi. Légyszives bármi ötletetek van, segítsetek! Képet tudok csatolni ha kell.
2015. júl. 18. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kép valóban jó volna, akkor látszana az is milyen anyag meg pontosan hogy néz ki a gond.
2015. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kép nélkül csak találgatok. Gondolom az ágykeret "horpad be" (vagy mi?), Veszel egy deszkát, alulról (belülről) visszahúzatod, hozzácsavarozod.
2015. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem a keret sajnos,tudom, hogy nagyon bizarrul hangzik, de maga az ágy rész. Tudom, hogy nem túl jók a képek, de csak így tudtam lefotózni. Az első felülnézetből, hogy a keret ép, de behorpadt, a második alulról, ami behorpadt. (alul van egy fiók)

[link]

[link]

2015. júl. 19. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
A leírásodnál csak a képek a gyengébbek, a másodikon minha egy lány combja látszana...
2015. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Az első képed alapján úgy tűnik a matrac horpadt be. Annak idején hasonló esetben ideiglenes megoldásként én megemeltem az ágyat és beraktam alá a nem használt tankönyveimet (elkértem a többiektől is a feleslegeseket), azokkal emeltem vízszintbe a matracot. Egyébként meg gondolom a matracot tartó belső keret tört le, vagy szakadt le, ezt kéne valahogy visszaerősíteni, vagy megerősíteni.
2015. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm négyes, ez nagyon sokat segített. Valószínűleg azért nem tudom pontosan leírni, mert nem vagyok ezermester és sosem láttam még ilyet és igen, telefonnal ilyen képeket tudtam csinálni. És oda is írtam mi az, nem egy lány combja, hanem a falemez, amibe van horpadva. Nem tudom, hogy most ettől jobban érzed magad, hogy ezt ide leírtad?

Ötös, nem a matrac, hanem ami alatta van, fura ez az ágy. Igen, tudom, hogy valamivel meg kéne erősíteni, csak nem nagyon tudok hozzáférni sajnos, meg nem tudom,mi emelné meg annyira, hogy kibírja.

2015. júl. 20. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!