Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A forgószék lábai már 3...

A forgószék lábai már 3 székemben is kitörtek, mivel lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

[link]

3 db ilyesmi szinte új székem van, csak mindegyiknek kitörtek a csillag alakú görgős lábai.....szoktam én barkácsolgatni,de most semmi sem jut eszembe, hogy mivel pótoljam a forgószék lábát úgy mindenestől, nem is kell, hogy forogjon, csak valami talpat kellene rászerkeszteni.Kidobni sajnálom őket,így ez jutott...tudtok segíteni ötletekkel?:)


2014. okt. 29. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden görgőt kiszerelsz, az úgy nem lenne jó?

Nem vagy véletlenül egy kicsit túlsúlyos, hogy a székek görgői rendszeresen kitörnek alólad?

2014. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javítani nem lehet,csak cserélni .
2014. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

54 kiló vagyok:D 161 cm-rel,nem mondható túl daginak :)

maga a csillag alakzatból tört ki az 5-ből 2 ág.

Valami stabil talpat vagy olyasmit gondoltam,de akkor nincs ötlet:((

2014. okt. 29. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nem is mertem kommentelni a kérdést, mert én is az #1-eshez hasonlóan úgy képzeltem, hogy egy 140 kilós pasi vagy, és mikor beleveted magad a székbe, akkor megrogyik.

De hogy egy ilyen kis fitt ember alatt is összetörnek, ez valóban égbekiáltó.

Meg kellene nézni a törésformát, hogy mind ugyanolyan alakban tört-e. Akkor gyártási feszültség lehet az oka.

Esetleg egy autószereléssel is foglalkozó közeli lakatosműhelyben kellene érdeklődnöd, hogy elvállalnák-e a székeidet. Ha egy kocsit néhány ezer forintért kilakatolnak, valószínűleg lesz ötletük, és nem is túl drágán, hogy hogyan lehetne megoldani a problémádat.

2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!