Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van bármi gyakorlati haszna a...

William Tell kérdése:

Van bármi gyakorlati haszna a Leatherman-hoz hasonló multitooloknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. A minőségi komoly daraboknak sok. Mást ne mondjak a Mythbusters tagjai is gyakran használják. De én is.
2015. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minőségi daraboknak?! Azoknak áruk is van, kb. annyi amiből már egy szerszámos ládát félig be tudnál rendezni.
2015. júl. 24. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérlekszépen: van, van haszna! Lehet, hogy sohasem lesz rá szükséged, de ha igen akkor NAGYON! Vagy ha nem is neked, akkor mást kisegíthetsz vele.
2015. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Tudnál egy konkrét modellt ajánlani max. 15-ért?
2015. júl. 24. 21:15
 5/11 kovpet ***** válasza:
100%

15-ért egy sima, de minőségi kést nem lehet kapni, nem hogy rendes multitoolt.

Talán a második vonalbeli kínai koppintások körül nézz szét, pl Ganzo. Ezek olcsóbbak, de azért nem rossz minőségűek. Persze nem Leathermann, de vállalhatók.

2015. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Sajna csak így tudok linkelni :(

2015. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
No csak sikerült :)
2015. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem feladata kiváltani a szerszámos ládát. Nekem egy olcsóbb bosch van.


[link]


Pont ilyen, valami 3000Ft-ért vettem (aztán hogy kínai-e, vagy tényleg bosch azt nem tudom). Azóta gyakorlatilag midig nálam van. A sima hétköznapokon a leghasznosabb, mikor valami kilazul, ki kell csavarni, hajlítani egy picit rajta, vagy csak megfogni. Előtte egy laza csavar lehet hogy hetekig lötyögött, mert sosem volt nálam szerszám, arra meg nem volt időm hogy elmenjek szerszámért, meghúzzam, aztán visszavigyem a szerszámot. Mire meg lett időm, elfelejtettem hogy lötyög valahol egy csavar. Most ha lötyög, meghúzom és kész. De jártam már úgy is, hogy pár centi híja volt, hogy beférjen a tetőléc a kocsiba. Mivel úgysem kellett a teljes hossz, ezért mindegyikből levágtam két centit, és simán be tudtam csukni a csomagtartót. Jobban szeretem, mintha ki kell gumipókozni. Na multiszerszám nélkül ez is esélytelen lett volna, mert fűrészt nem tartok az autóban. De akinek van, biztos tud neked történetet mesélni, mikor volt nagyon hasznos.

2015. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De 33 euro az nem 3000 ft... :D
2015. júl. 25. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem 3000Ft, de nem is a conrad-tól vettem, írtam is, hogy egyáltalán nem is tudhatom, hogy eredeti-e.
2015. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!