Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hevederzárhoz hasonló megoldás...

Hevederzárhoz hasonló megoldást szeretnék egy beltéri dupla szárnyú ajtómra 2 szoba közé, elég lenne egy fém léc meg két fém "cucc" a falra, amibe belerakom a fém lécet. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy ne tudják a fém léctől kinyitni az ajtót a túloldali szobából.

2015. jan. 25. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy az ajtó az én szobámba nyílik, szóval ennyi elég lenne.
2015. jan. 25. 13:24
 2/8 A kérdező kommentje:
2015. jan. 25. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Két falra csavarozható fül, amibe bele lehet engedni egy ilyen fém lécet. Hol tudok ilyesmit beszerezni?
2015. jan. 25. 14:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha jönne már valami válasz, mert sürgős ! ! ! Thx
2015. jan. 25. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem jön rá válasz, mert fém lécről és fém cuccról kérdezel... mi az hogy fém léc? az én világomban a léc az minden esetben fa...
2015. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nézd meg a linkben a rajzot, szerintem aki tudja a szaknevét az beírhatná a helyes megfelelőjét
2015. jan. 25. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Készen nem árulnak ilyet.Kell 1 ügyes kezű ismerős a kivitelezéshez.Vesztek jó minőségű erős alu.profilt és

a tartó részt kell megoldani amire ráhelyezed.

2015. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kíváncsi, köszi!
2015. jan. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!