Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell megbízható márka?

Az Einhell megbízható márka?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 19:19
 1/10 anonim válasza:
24%
A megbízható a Bosh, Makita, Black&Decker.
2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ár/érték arányban veri az első által felsoroltakat.
2015. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
21 ezerért vettem 2 éve ettől a márkától egy autópolírozógépet ez nagyon bevált a többi terméküket nem ismerem.
2015. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Az einhellnek vannak kék és piros gépei. A kékek a barkácscélra szánt gépek, vegyes minőségben, a pirosak az igazi barkácsgépek, amik akár egész napos munkát is bírnak. Iparinak azért nem nevezném, de a piros einhell meglepő minőségű, pozitív értelemben. Amiben különbözik a kék társától, az a minőség ellenőrzés, ez viszont meg is látszik az árán.
2015. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy Németországban vásárolt Einhell piros benzines láncfűrészem, itthon ugyanez kék, és ráadásul rolyál is. A forma teljesen ugyanaz, mégis tudod mi a különbség a kettő között? A bogyó színe, amiből a műanyagházat nyomták!
2015. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

#1 Ismerem, és jó márkák, de azt meg is kell fizetni! :)

2015. szept. 1. 19:35
 7/10 anonim válasza:
46%

Einhell kettős köszörű: kiegyensúlyozatlan, úgy rázza az asztalt, hogy leesnek róla a dolgok. Vastag szivacsot alátéve a rezgést nem adja át az asztalnak, így többé-kevésbé használható.


Einhell hegesztő trafó (apám tapasztalata): túl kicsi a feszültség, nagyon nehéz az ívet meggyújtani.


Összességében két olyan gépünk van amik helyett kéne valami normálisnak nevezhető. Nem hiszem, hogy bármi Einhellt veszek a jövőben.

2016. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 stunt man válasza:

Nem tudom hogy aktuális még 4év után de ha valaki olvassa ezután annak is irom:

-Előző váloszolónak: köszörűkövet ki kell "stócolni" gyémántal hogy teljesen egyensúlyban legyen mert gyárilag akármilyen géped lehet..

-szerintem jó kis márka barkács célra 8 einhell gépen van, legelsőt kb 7éve vettem(abban még volt anyag) és még ma is tökéletes. A mai gépek sem rosszak barkács célra

2020. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Farkas Pisti válasza:

Üdv.

Én már évek óta csak ezt a márkát használom, szinte minden gépem ez a típus. Klíma szereléshez használom a beltéri munkálatokhoz, szinte folyamatosan üzemelnek, kifogástalanul, megbízhatóan, hiba nélkül. Tartalék akkuk azért kellenek hozzá, de az üzem idejük is megfelelő. Nyugodtan ajánlható. Megjegyzem, másik típusú márkásabb nevű gépem már megadta magát. Hasonló ideig használtam.

2021. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Einhell nagyon jó, 10 éve van üeg 4lakás felújítást is kibírt ez a nagy flex, pedig beton is volt vele vágva és sokszor tömény porban dolgozott, még mindig nem kopott szét, pedig azóta is rendszeresen használom.
márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!