Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy zárjam be belülről az...

Hogy zárjam be belülről az ajtómat hogy senki ne tudjon bemenni mikor nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
kulcs nincs az ajtóhoz sajnos elveszett.

2015. szept. 12. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Csereld ki a zarat. Ahhoz adnak kulcsot.
2015. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te hogy akarsz bemenni, ha bezarod amugy? Ablakon ugralnal? Azon meg beugrana mas, idegen is.
2015. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, zárcsere. Amúgy is hogyan akarod bezárni "belülről" ha el akarsz menni?
2015. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem tom hogy akarok bemenni ha belülről bezárom rzért kérdeze! de zárat nem tok cserélni még gyerek vagyok más meg nem csinál. de vmi olyanra gondoltam h van valami csapda féle amit én ki tudok kerülni!
2015. szept. 12. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Jah. Ha szulod lennek, nalam se zarhatnad be magad. Nyuszikam, barmilyen baj erhet, jobb, ha be tudnak menni. Hany eves vagy amugy?


Egyebkent egyszerubb, ha a gepedet lekodolod vagy veszel a zsebpenzedbol egy lezarhato ladikat, aminel viszed a kulcsait. Es elrejted agyba, szekreny aljaba, fiokba...passz.

2015. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a helyesírást.. anyám..
2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 vok és kösz!
2015. szept. 13. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
10 eves koromban is tudtam irni. De tenyleg zard el azt,amit akarsz, a szibat igy necces. Ha csak nem vesznek neked uj zarat szuleid. Kulccsal. Kerdezted?
2015. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!