Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Eltört ágyrácsot hogy lehetne...

Eltört ágyrácsot hogy lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

Az egyik deszka tört el csak az ágyrácsban, nem szeretném kidobni az egészet, jó lenne csak ezt az egyet megjavítani. Még egyben van, de pár "szál" tartja csak, így nem lehet rajta feküdni, meg előbb-utóbb teljesen eltörik.

Viszont egyáltalán nem értek a barkácsoláshoz és nincs is nagyon eszközöm hozzá.


Hogy lehetne legegyszerűbben megjavítani? PL valami lapos fémet alácsavarozni? Vagy nem tudom... egy darab csavarhúzóm van meg pár csavarom és szögem :(

Minden ötletet köszönök


2015. szept. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom, valami hasonlóról van szó és az egyik lemeze tört el.

Tegyél alá valamilyen deszka (v.léc)darabot csavarozd hozzá min négy helyen és annyi.

2015. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van. Ha nem pont a támasztéknál tört el, akkor elég egy fadarabot alácsavarozni, ami megfogja.

Kicsit komolyabb megoldást adhat két oldalról egy fém lappal megfogatni.

Még komolyabb megoldás kihívni egy asztalost, aki tesz bele egy új lécet potom pénzért.

2015. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen
2015. szept. 13. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alá szoktam csavarozni egy hasonló méretű lécet, és kicserélem egy másikra ami pl. a lábvégen van, így a javított nem kap akkora terhelést.
2015. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!