Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kinai láncfűrészemmel 1köbméte...

Kinai láncfűrészemmel 1köbméter fát 8 deci üzemanyaggal vágok fel, jó fogyasztásnak számit? Kb 50perc munka . sthil és társai mennyit fogyasztanak 1 köbre vetitve?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Stihlem van, de soha nem jutott eszembe, hogy ilyesmit figyeljek a fűrészemen. Egyébként meg soknak tűnik, mert én egy télre tíz köb fát szoktam hozatni, amit láncfűrésszel darabolok fel, de kizárt dolog, hogy nyolc liter üzemanyag fogyjon el erre a munkára.
2015. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a fogyasztás én 15 erdei köböt vágtam össze kb 7 literrel. Husqvarnám van.
2015. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert neked is gyanús volt a fogyasztás. Ennyit még nagyapám Druzsbája sem kajált be, hatvanötös lappal...
2015. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:

Számold ki hogy a benzin ára és a kugliba hozatott fa között mennyi forintban a különbség. Egy télre mikor felkészül az ember akkor nem egy-két deci benzin a mérvadó inkább 1 vagy 2 teherautónyi jó kalóriájú fa ha lehetséges.

2 Makitám van és összeszecskázok sérült raklapot s mindent ami éghető a Beretta kazánba.

2015. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

erdei köb?

Mekkorákra vágod?

Mer nem mindegy, hogy három vagy 5 darabra...

2015. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!