Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nem igazán tudtam eldönteni...

Nem igazán tudtam eldönteni hogy hol tegyem fel a kérdést de tudnátok segíteni hogy hogyan ragasszam fel a pálinkára a pálinka címkét?

Figyelt kérdés

Most szerkesztettem egyet Word-ben és kis is nyomtattam pappírra csak nem tudom hogy mivel ragasszam rá úgy hogy ne jöjjön le mert ugye így nem lesz vízálló.

Vagy valaki tud olyan helyet Debrecenben ahol olyat csinálnak amit én akarok és nem is drága? Mert én neten találtam de az kb 5000 Ft és én címkére nem adnék ki annyit! Köszönöm előre is a segítséget!



2015. szept. 22. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak van Debrecenben nyomda,így nyomdai ellátó is. Itt a legolcsóbban,ill. biztosan kapsz "öntapadót".(nagyobb írószer boltokban is kereshetsz) Mattot,vagy félfényeset vegyél(az nem "csúszik" meg a nyomtató(k)ban,vágasd le szabvány A/4-re,és arra nyomtatsd ki.

Ha nem annyira jó a nyomtatód,vidd el egy komolyabb fénymásolóba,egy pendrive-n az anyagot,és 150~200 ft között/lap megcsinálják(színesben természetesen)

Egy A/4-re-a címke méretéről függően 8~32 db-t rászerkeszthetsz,úgy igen olcsóra jön már ki darabja,otthon egy tapétavágóval,és egy vonalzó segítségével szépen szétvágod,és egy kis ügyességgel(+körömmel)lehúzod az öntapit a hordozó rétegről...

...és a már elfogyasztott pálesz mennyiségének függvényében ferdén,(vagy még ferdébben=D)felragaszthatod az üvegekre.

Ettől még-mivel papír alapú-mem lesz a címkéd vízálló,de gondolom, nem is cél.

Ha még is az kell,azt is leírhatom...

(egy nyomdász)

2015. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


A második sor legelején levő A/4-es íven 10 db leszedhető ragasztós hátulja van. Ha a pálinka-cimkédet átméretezed, mintha névjegykertyát nyomtatnál, akkor erre tudnád kinyomtatni...


Az is meg lehet, hogy a linken vannak u.n. lemosható = vízálló vignetták is, nézd őket végig....

2015. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!