Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zuhany-gégecső kb. hetente...

Zuhany-gégecső kb. hetente tönkremegy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy "tartósabb" legyen?
2010. márc. 14. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Pocsék minőségűek. Mi is elhasználtunk heti alapon néhányat, mert állandóan szét jött rajta az ezüstszínű réteg (fene tudja, hogy fém vagy csak műanyag), aztán meguntuk, és vettünk olyat, ami szimplán gumicsöves. Én sem nagyon értem, mert az eredeti majdnem húsz évet kibírt.
2010. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az a fémcsöves is nekem bírja 4 éve. Csak nem olyat kell venni ami műanyag és csak hasonlít a fémcsőre. Kicsit drágábbat vegyél, valódi fémet és jó lesz. Ja és nem Baumax meg hasonlókban vedd, hanem speciálizált üzletben.
2010. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl rövidet vesztek. Szívesen ajánlgatják a 150 cm-est, de nekünk pl. rendszeresen szétszakadt a fém rajta, mert közel 190 cm magas férjem zuhanyozás közben szereti a fejére engedni a vizet és ahogy jó magasra emelte (jóval magasabbra, mint a feje búbja), mindig megrántotta a csövet :=). Most vettünk egy 2m-est és már hosszú hónapok óta semmi baja. A Corában vettük, sokkal olcsóbban, mint vele szemben a Bricoban láttuk. Ilyen helyeken is lehet jót venni, csak meg kell nézni, hogy mit vásárolsz.
2010. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. márc. 15. 17:46
 5/7 anonim válasza:
A műanyag nekem is 3-4 havonta eltört, utána próbáltam a fém-külső/műanyag-belső verziót, és az vált be az Obi-ban szoktam venni kb 2-3 évet bír és utána is csak a vízkövesedés miatt cserélem. Nekem a 150cm a megfelelő méret egy zuhany kabinban. 190 cm vagyok.
2010. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez marha érdekes! Nekem évek óta az általatok szidott fényes csíkos nem tudom fém-e csövem van, és kutya baja. A fém gégecsövet cseréltem le, mert kibújt a fém gége alól a műanyagcső és minden felé spriccelt. Jól jártam, mert a fém szinte lemoshatatlan fekete nyomot hagyott a kádon, ahogy dörzsölődött. A húzást egyik sem bírja, szóval 230 centis fickó ne vegyen 110-es csövet, mert hajmosáskor elszakítja! :-)
2010. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbálj szerezni egy békebeli darabot.Én is így tettem szereztem egy legalább 15 éve gyártott alig használtat és a havi gégecső csere már 3 éve várat magára. :)
2010. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!