Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen minőségű vagy jelzésű...

Milyen minőségű vagy jelzésű flex korongot vegyek 9-es erősségű 2,5mm vastagságú lemez elvágásához?

Figyelt kérdés

Egy ipari gyémánt vágó korongból készítettnék késeket. Nekem kell állni a korongot a flexbe milis 150-es korongot kell vegyek de erős az anyag és ~4m-ert kell vágni rajta. (Kiszámoltam) Szóval valami erős korong kellene. Az eladó nem fogja tudni mert nem ez a szakmája nekem kell tudni.

Köszönöm előre is a helyes válaszokat.



2015. szept. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ,DE...

Dolgoztam útépítéseken,ahol a komoly betonvágó gépek lapjai(450~600mm-s) NEM ipari gyémántból vannak,csak a vágófelületre van felhordva az ipari gyémánt-maga a vágótárcsa szerintem "símán" vágható.

2015. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inoxhoz valót vegyél, az jó lesz.
2015. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerkezetlakatos a szakmám és találkoztam már ennél puhább anyaggal ami 1cm-en megette a korongot pedig előírt fordulattal dolgoztam makita koronggal. nem véletlen tettem fel a kérdést.
2015. szept. 28. 06:15
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor vidd el valakihez aki elvágja neked plazmavágóval, vagy vízsugarassal vagy akármivel
2015. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem 8-as erőségű inox jelzásű korongot hozzá. Amúgy nem én vágom anyagköltségen vágják nekem.
2015. szept. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!