Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szemüveg hegesztéshez ajánlaná...

Szemüveg hegesztéshez ajánlanátok gépeket?

Figyelt kérdés

TIG hegesztés hány amperen mire kell odafigyelni? Konrét gépet is ajánlhattok kb . 200 000 forintig tudok rá költeni.


[link]


ez?



2015. okt. 12. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]



ez?

2015. okt. 12. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen extra vékony anyagoknál 10-20A vagy alatta..és-/vagy pulse módban, és nagy gyakorlat kell hozzá.

Ez olyan pinduri anyag hogy azonnal elolvad a plazma ívben. Én szerintem ezen anyagokat inkább elektromosan ponthegesztik vagy keményforrasztják inkább mint hogy awi-zzák.


A képeiden ipari nagy-teljesítményű awi gépek vannak, amik nem hinném hogy szemüvegkerethez ideálisak.

2015. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ én is erre gondoltam. Most pb gázzal és ezüsttel forrasztunk 1700 fokon de ettőll megég egy kicsit az anyag is. Sokkal szebb lenne védőgázassal, illetve többféle anyagot tudnél hegeszteni.


Ezt youtubeon találtam: https://www.youtube.com/watch?v=Du38DBUd4DM

Egy ilyenn sajnos 500 000 körül van. Micro TIG ad cd


Ennek valami lebutított olcsó verziója nem létezik?

2015. okt. 13. 14:42
 4/5 A kérdező kommentje:

Még ezeket néztem:

[link]


[link]

2015. okt. 13. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisebb olvadáspontú, de elég kemény forraszanyagot kell találni, az ár ilyen mennyiségben ne legyen szempont!
2015. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!