Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudd valaki jó, gyors lapszabá...

Tatais kérdése:

Tudd valaki jó, gyors lapszabászatott Észak-Pesten?

Figyelt kérdés
Nincsennek nagy rendeléseim, de kezdem unni azokat akiknél eddig jártam:) Lapszabászat.hu nagyon jó a webes rendszerük de irtózat lassúak... 1014ei rendelés 1020ra visszaigazolva telefonálok nincs kész mondom ok holnap megyek helyszinen 30 perc várakozás egyedüli ügyfélként gondolom most vágták le az 5 lapomat:) Obi Budakalász amikor van lapszabászuk akkor normálisak, de általában nincs:) Obi Soroksári út 1-2 lappal okésak egyébként vagy sikerül rendelni vagy nem:) Praktiker Hungária krt. egyszer kisegitett ott egy kicsit kapkódos munkával a lapszabász emiatt nem is lett 100as a dolog de legalább gyorsan meglett:) Bauhaus Dkeszi itt 1 éve nem sikerült rendelnem:) Most akarok kipróbálni rexplust csak ők meg nagyon kiesnek munkaidőben:) hátha valaki tudd jót:)

2015. okt. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Palota-Span KFT.

Budapest, Szántóföld u. 2a, 1151

2015. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg esetleg az Erdért faáruházat, Budakeszin vannak. Én régen rendeltem tőlük több dolgot is, és úgy emlékszem, hogy nem volt gond a gyorsasággal. Bár azt hiszem, hogy csak egész vagy fél táblányit vágnak. Online is le lehet adni a rendelést. Nagyon profi vágógépük van.
2015. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bakosfa ugyan nem Észak-pest hanem délbuda. Szintén normális az ABH, illetve van egy nagyon normális IV. kerület MEgyeri úton de a nevükre most nem emlékszem.
2020. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!