Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fehér színű keményebb szilikon...

Fehér színű keményebb szilikon telefontokot hogy lehet átszínezni feketére?

Figyelt kérdés
könnyű elszínezni tintával pl. de én az egészet fekete színűre szeretném festeni tartósan. gondoltam a főzős textilfestékre, vagy hajfestékre. a spray festék szerintem könnyen lepattogna róla.
2015. okt. 30. 22:34
 1/5 nevergiveup98 válasza:
Fekete koromlakk is jo es utana attlatszo lakkal fixalod
2015. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel is fested át nem lesz jó, fogni fog, lekopik. És jóval drágábban jössz ki, mintha vennél egy új fekete tokot. Bakker 1000 ft egy szilikon tok. Egy körömlakk, vagy festék spray többe kerül:)
2015. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vidéken lakok a semmi közepén, a minap beutaztam Pestre (nem ezért) bejártam számtalan telefonos boltot mire találtam egyetlen darabot ami jó a telefonomra de feketében nem volt. ha most megint elindulnék venni egy feketét, az utazás is többe kerülne mint maga a tok, ha kiszállítással rendelek, a posta ára +2 tok :)
2015. okt. 30. 22:54
 4/5 nevergiveup98 válasza:
Vagy nezz korul ebayen!egy szilikon tok ott 200ft es nincs kiszallitasi dij se
2015. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aliexpress, dealextreme ezeknél legtöbbször free shipping van. Igaz, hogy kb egy hónap mire meghozza a postás, de nem kell érte utazni
2015. okt. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!