Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Folyik a lánckenő olaj a...

Folyik a lánckenő olaj a Stihl MS 170-ből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Stihl MS 170 láncfűrészem. Ha feltöltöm lánckenő olajjal, csurog ki alul az egész. Gondolom a tartály, vagy valami cső repedt meg. Hogyan tudom szétszedni? Tudnátok nekem valami leírást, vagy videót küldeni? Sajnos nem találtam, ami ezzel a hibával foglalkozik. Előre is köszi.

2015. nov. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mástól is hallottam már ilyet.Az én Makitám is elengedi az olajat,ezért használat után oldalra fordítom .
2015. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez nem megoldás, mert kb. 2-3 perc alatt az egész olaj elfolyik. Így használhatatlan.
2015. nov. 8. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a típust, de szerintem ennél is van egy fekete gumicső, ami az olajtartályból vezeti az olajat a szivattyúhoz, és ez lerázódhatott a csonkról. Ha így van, akkor csak fel kell rá vissza tolni, és kész.
2015. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Youtube-on szerintem találsz használható videót a szétszedéshez.

[link]

2015. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!