Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nos van nekem 3db akupackom...

Gál István Máté kérdése:

Nos van nekem 3db akupackom 6sub-c cellabol áll Az egyik 1800mah-s a másik 2200mah-s a harmadik 3600 mah-s Ezekböl kéne 1 et feltölteni 30 perc alatt?

Figyelt kérdés
30 perces eltolásal kéne megcsinálni, hogy feltöltöm az 1 es akut feltöltöm a 2 es akut és igy tovább . Nekem ehez egy jó kis kapcsolási rajz kéne köszönöm?
2015. nov. 10. 19:11
 1/6 anonim válasza:
6000mAh töltőt vegyél
2015. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30 perc alatt? egyáltalán milyen típusú akkuk?
2015. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézés a.fajtálya nimh akku kapcsolásinrajz kéne
2015. nov. 11. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:

ha zárt, vagyis ceruza stb méretről van szó, azt nem fogod ennyi idő alatt feltölteni. ezeknek a töltési ideje 6(8)-12 óra. a túl nagy áramú töltéstől tönkremennek gyorsan, túlmelegednek szétmenne.

építés helyett egy univ. méretű töltő olcsóbban kijönne, és szabályosan is töltené.

2015. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves komentelők nem tudom meg engedni a 6.8.12 ora töltést ha versenyek közt 30 perc van. Sub-c cellárol van szó.
2015. nov. 11. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

ez esetben keress ultragyors NIMH töltőt. ők képesek 30 perc alatt feltölteni. az 1800-ast talán, de a két nagyobbhoz akkora áram kellene, hogy nagyon gyorsan túlmelegszik az akku és nem lesz feltöltve, mert tovább töltve már durranik.

[link]

és vedd számításba, hogy erősen csökken az élettartam, és a részbeni feltöltés sem használ neki hosszú távon.

egy Lion akkuval jobb volna

2015. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!