Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell gérvágó vélemények,...

Einhell gérvágó vélemények, tapasztalatok? Otthoni használatra

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Güde van, ami valószínűleg ugyanaz a gyártmány más néven. Majdnem teljesen jó,a 4. sarokillesztés mindig picit csálé, úgyhogy sík felületek össze kell szorítani a keretet a ragasztás előtt, hogy sík legyen. Az induló áramfelvétele magas, úgyhogy egy 16A-es kismegszakító ajánlott előtte, mert a kisebbet hajlamos leverni.
2015. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 1. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

gyújtós aprításra tökéletes, amúgy nyulat nem kell vele lőni.

egyik haveromnak van, és hát...egy év után lötyögnek az illesztések, 45° az már hol 46° hol 44°, szóval profi munkát nem kell tőle elvárni.

mikor a fix pontokra szeretnéd tenni, 0° 15° 22,5° 45° akkor valamiért állandóan 0,5-1 fokot arrébb ugrik, és az istennek nem lehet még leszorítani sem, hogy ne a gyári fix helyeken akadjon meg a szög beállítása.

nagyon tré, 1 éves gép...parketta szegély lécek meg ilyen kis szarságok voltak vele vágva.

a gyári fűrész tárcsáról meg már nem is beszélek, az tényleg csak gyújtós vágásra jó, mert annyira ritkán van fogazva, és az is annyira gagyi anyagból van hogy nagyon hamar elkopik és utána tépi a fát.

nyilván lehet rá normális tárcsát venni, de az min. 10 ezer, akkor meg már a gép harmadát ki is teszi.

mert kb 25-30 ezer egy ilyen gép.

most az már tökmindegy, hogy otthoni vagy professzionális használatra kell.

a 45°-nak az otthon is 45°-nak kell lennie, és nagyon bosszantó tud lenni mikor valamit szeretnél szépen megcsinálni, és a fok se jó meg szarrá tépi a fát.

én ezért vettem inkább egy Metabo-t, az életem végéig kiszolgál itthoni célokra (remélem)

2015. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dewalt előtt használtam Einhellt két fajtát is, egyik egy csúszósínes változat volt, másik egy sima. A simára nem tudok semmi rosszat mondani, ma is megvan a műhelyben "tartalékos" gépként. A csúszósínesnél az előttem író által ismertetett valamennyi probléma nálam is jelentkezett, és bizony, megbontottam a pezsgőt, amikor nagy nehezen elvateráztam.
2015. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!