Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogatógép pár napja nem...

Mosogatógép pár napja nem mossa el rendesen a poharakat, illetve néhány edényt, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szétszedtem minden alkatrészt, azt a két pörgő micsodát ami a vizet spricceli az edényekre, elmostam, 10 bárral kifújtam, akkor az alján a szűrőt is kitakarítottam, vettem bele mosogatógép tisztítószert is, de még mindig dzsuva marad a poharak nagy része.


Minden van benne, lágyító só, fényesítő folyadék szer, és a megszokott tablettát használom hozzá.

Eddig gyönyörűen teljesen fényesre elmosott minden poharat, szó szerint ragyogott minden edény, de kb egy hete rajta hagyja a dzsuvát az edények egy részén, és a poharakon, vagyis ami a felső tárolóban van.

Miért csinálhatja ezt?

Már mostam vele 75C°-on is, mondom hátha a forró víztől jobban elmossa, de nem...így is ugyan olyan retkes.

Egy éves Bosch gép.



2015. dec. 13. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Újat kell venni. A rokonságba nálunk se bírja egy évnél tovább egyik se.
2015. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a probléma Bosch 3 hónapos. olyanok a poharak elmosva, mintha tejesek lennének. nekünk ez már a 3. mosógép. Ha van garancia a tiédre, vitesd el kétszer szerelővel ingyenes a javítása és utánna ingyen kapsz egy másikat. ajánlatos a gyári 2 év garanciára venni még 3 évet 9000ft-ért, hogy öt évig ingyen legyen javítva. nekem a mostani bosch előtt wírpool volt, azelőtt meg fagor. egy idő után mindegyik ezt a trehany munkát csinálta. a fagort azt vettem, a többi kettő db ingyen volt.
2015. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a felső Segner kerék helyzetét az ajtó ismételt kinyitása/becsukása után. Ha újraindul a mosogatás, akkor a Segner kerék elmozdul előző helyzetéből, ha nem mozdult ki, akkor nem kap vizet a felső Segner kerék, azaz felül nem mosogat. Ellenőrizd, hogy a fúvókákban nem akadt-e fenn rizsszem vagy hasonló. Nyitott ajtó mellett ellenőrizd, hogy a felső rácshoz megfelelően van-e rögzítve a Segner kerék, nem mozdult-e ki, nem lóg-e, mert ilyen esetben nem tudja a kerékhez vezető cső a gép hátsó felében levő tömítő labdát kimozdítani a helyéből és akkor nem kap vizet.
2015. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!