Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan lehet, olcsón, láncfűré...

Honnan lehet, olcsón, láncfűrész láncvezetőt, láncot beszerezni?

Figyelt kérdés
Partner S50 tipusú gépemre (Svéd, Husqvarnához tartozik), kb. 35 cm-es lap kellene, ill. erre lánc. Mennyire érdemes komolyat, drágát venni? Sokat lesz használva, hosszú távra lesz. A költséghatékonyság a fő szempont. Az országból, bárhonnan el tudnám hozni, ill. netes rendelés, vagy bármi, szóba jöhet.

2016. jan. 12. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A láncvezetőknél szinte nincs minőségi eltérés , a lánc inkább a fő tényező . Komoly szerszámüzletekbe láncszemre lehet kérni STIHL kötegből . Neten nézelődtem és veetőt lehet találni újat magán személytől és üzletben is értékesítenek . Küldésnél a DPD a legjobb megoldás .
2016. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

sthil lánc, oregon vezető.

10 ft ezer max a kettő.

2016. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ballagjál be egy Husqvarna szaküzletbe, és vedd meg, amit ott ajánlanak. Mindent forgalmaznak Partnerhez is. Hétezer körül van egy jó láncvezető, háromezerpárszáz a lánc. Ha veszel a piacon egy nevenincs lapot, láncot, lehet megúszod olcsóbban, mondjuk cakkpakk hatezer, de nem lesz mégsem költséghatékony, mert fos minőség, és rövid idő alatt cserés lesz.
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az eddigi, s az ezutáni a válaszokat! Kíváncsi vagyok, még néhány ember véleményére.

... Tehát, ha jól értem, az Oregon vezető - Stihl lánc van a legjobb ár-érték arányban. Pontosítok: Partner S55, egyébként korrekt gép.

2016. jan. 13. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Stihl gyártmányú lánc és a Husqvarna gyártmányú lánc között nem igazán van minőségbeli különbség, és az áruk is hasonló. De az Oregon láncvezető, vagy a Husqvarna láncvezető (Stihl nem tudom gyárt-e vezetőlemezt más típusú fűrészekhez) között sem hinném, hogy látványos különbség lenne. A lényeg, hogy ezek közül állítsd össze a lánc, láncvezetést a gépeden. Azt, hogy melyik mennyibe kerül, úgyis meglátod a boltban.
2016. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az én kedvenc helyi boltomban az eladó, aki jó barátom, Makita lapot adott Oregon lánccal. Szerencsére snassz méretek vannak a rossz Straus elektromos fűrészen (lap felfogatás, csillagkerék-lap táv, és persze láncosztás), tehát valamelyik utódjához is nagy valószínűséggel patent lesz ez a lap. Összesen 8000 volt (35 cm lap, mert bőven elég, és így nem akar orra esni az idióta), bár a láncot ingyen kurtította méretre. Ez a lap azért kábé milliószor tartósabbnak ígérkezik mint a tőben azonnal szétkenődő gyári. Utólag kézzel kipróbáltam, mégis mennyire teherbíró, hát, nem lepődtem meg. Maximum csak bíró. Mármint játékvezető. Érteeed!
2016. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én beballagnék a husquarna szaküzletbe és megvenném amit ott ajánlanak. Az lesz a leginkább költséghatékony. Venném a fáradtságot és bevinném ami most van a fűrészen. Passzolni fog méretben, megfelelő lesz a minősége. Nem számít, hogy partner. Ezekben a boltokban is árulnak licenszes gépet, csak mcclloch néven.


Ezek a piacos vacakok olyanok is mint amennyibe kerülnek.

2016. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rutinpók ***** válasza:

Nem kis különbség van a láncvezetők és a láncok közt.

A lapoknál sem mindegy, hogy egy márkán belül azonos méretnél melyiket veszed meg.30 éve fát vágok, nem hobbi szinten. Egy dolgot elárulok: ami 2x annyiba kerül legalább 4x addig bírja.

2017. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oregon lap -oregon lánc kombóval mi a gond?Husqvarnának is az oregon gyárt láncot.
2019. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Nincs gond az Oregon lánccal de a Stihl fényévekkel jobb. Tapasztalat. Az Oregon lap pedig kifejezetten jó, főként partner gépekre. A Stihl vezetők nem kompatibilisek vele.
2023. ápr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!